اپیلاسیون ستارخان بهترین مرکز اپیلاسیون بدن شهرآرا و پاتریس

بهترین مرکز اپیلاسیون صورت در شهرآرا، گیشا، ستارخان، تهران ویلا با کادری حرفه ای و در محیطی کاملا بهداشتی پذیرای بانوانی است که زیبایی را انتخاب نموده ا ...

بهترین مرکز اپیلاسیون صورت در شهرآرا، گیشا، ستارخان، تهران ویلا با کادری حرفه ای و در محیطی کاملا بهداشتی پذیرای بانوانی است که زیبایی را انتخاب نموده اند.

خدمات تخصصی مرکز اپیلاسیون ستارخان و شهرارا،

بهترین سالن اپیلاسیون غرب تهران در ستارخان

09362048315


مرکز اپیلاسیون ستارخان


خدمات مرکز اپیلاسیون غرب تهران

  •  صورت و وکس ابرو- اپیلاسیون با موم

  • اپیلاسیون عروس

  • اپیلاسیون تخصصی معمولی و پیشرفته در محیطی کاملا بهداشتی

  • پاکسازی موهای زائد بدن

  • اپیلاسیون حرفه ای سریع و با کمترین درد

  • اپیلاسیون تمام بدن همراه با موم دائم و موم طبیعی (موم گیاهی و شمع ) با لوازم یک بار مصرف

  • وکس صورت

  • اپیلاسیون سریع و بدون درد (همه بدن)

  • فیشیال صورت و پاکسازی پوست

سالن اپی شهرآرا :

بهترین سالن اپیلاسیون بدن ستارخان

تهران- ستارخان - خیابان شهرآرا - ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸ مرکز اپی شهرآرا

بهترین مرکز اپیلاسیون غرب تهران

09362048315 بهترین مرکز اپیلاسیون ستارخان :

88231395

مشاوره با بهترین مرکز اپیلاسیون غرب تهران:

09362048315


قبل از انتخاب مرکز اپیلاسیون حتما موضوعات زیر را مطالعه نمایید.

بایدها و نبایدهای اپیلاسیون بدن 

اپیلاسیون چیست؟ نکات مربوط به اپیلاسیون در بارداری، اپیلاسیون در خانه، اپیلاسیون عروس و... را از بهترین مرکز اپیلاسیون غرب تهران در شهرآرا و ستارخان بخواهید. اپیلاسیون بدن، امروزه با انواع روش های گیاهی، خشابی و ...انجام می شود. در این صفحه برخی از مهمترین موضوعات مربوط به اپیلاسیون را برای شما تدوین نموده ایم.


اپیلاسیون چیست؟ اپیلاسیون بدن یکی از روش نیمه دائمی برای از بین بردن موهای زائد است که در مراکز اپیلاسیون بدن در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی عروس انجام می شود. اپیلاسیون با شمع به واسطه فواید زیاد و عوارض بسیار کم آن در مقایسه با ماشین های اپیلیدی و اپیلاتور ها در بین بانوان و زنان طرفداران زیادی دارد.


مرکز اپیلاسیون غرب تهران


فواید و عوارض اپیلاسیون
عوارض اپیلاسیون : یکی از مهمترین عوارض اپیلاسیون بدن زنان، قرمزی و التهاب بدن و محل اپیلاسیون است. عوارض اپیلاسیون بدن و قرمز شدن پوست ممکن است چند ساعت طول بکشد تا فروکش کند. البته التهاب پوست بعد از اپیلاسیون به ریز و ضخیم بودن موها و میزان حساسیت پوست شما هم بستگی دارد.


فواید اپیلاسیون 
از مهمترین فواید اپیلاسیون کردن –وکس صورت و وکس بدن در مراکز اپیلاسیون خوب در تهران می توان به این چند مورد اشاره نمود: 
اگر به شبکه های اجتماعی و سایت های گفتمانی همچون نی نی سایت سری زده باشید متوجه می شوید که بعد از دغدغه های موم اپیلاسیون و قیمت اپیلاسیون یکی از مهمترین موضوعات مورد علاقه خانم ها در اپیلاسیون بررسی فواید اپیلاسیون است. ما برخی از مهمترین فواید اپیلاسیون بدن بانوان را برای شما بیان کرده ایم.
•    کاهش رشد مو بعد از اپیلاسیون : بهترین مزیت اپیلاسیون بدن این است که موها خیلی سریع رشد نمی کنند. در اپیلاسیون بدن به مرور زمان ساقه مو ضعیف و رشد موها به طور کلی متوقف می‌شود و در نهایت با پوشش کم‌تری از مو مواجه می‌شوید.
•    اپیلاسیون مانند لایه برداری از پوست بدن است : تجمع سلول های مرده پوست و کثیفی روی پوست شما می تواند باعث شیوع، لک و خشکی پوست شوند. با اپیلاسیون بدن می توانید پوستی صاف، درخشان، تمیز و تازه داشته باشید. 
•    کاهش موهای زیر پوستی : عدم اصلاح موهای زائد می تواند برای بسیاری از افراد فاجعه بار باشد. موهای زائد می توانند دردناک و ناخوشایند به نظر برسند. در بدترین حالت، آنها می توانند عفونی شوند و منجر به زخم شوند.با اپیلاسیون بدن در بهترین مرکز اپیلاسیون غرب تهران علاوه بر زیبایی به سلامت پوست خود اهمیت می دهید.
•    خداحافظی با بریدگی و خراش پوست: در مراکز اپیلاسیون بدن از بریدگی اصلاح خبری نیست. ممکن است سال ها تجربه تراشیدن پاهای خود را داشته باشید و بارها با تیغ مچ پا و یا سایر قسمت های بدن خود را بریده باشید. در مراکز اپیلاسیون حرفه ای هیج آسیبی به پوست نمی رسد.


آیا اندازه مو برای اپیلاسیون بدن مهم است؟

متخصصین اپی تأکید می کند که اندازه مو در کیفیت اپیلاسیون مهم است. اندازه موها نباید خیلی کوتاه یا خیلی بلند باشد. برای دستیابی به یک اپیلاسیون عالی، بهتر است که موها سه دهم سانتی متر باشد ، اگر اندازه مو ها بزرگ است، بسته به محل اپیلاسیون، بهتر است موهای خود را در روز قبل کوتاه کنید. بهتر است زمانبندی اپیلاسیون را به گونه ای تنظیم کنید که اندازه موها  و رشد آنها برای اپیلاسیون مناسب باشد.


قبل از اپیلاسیون عروس، از چه موادی باید اجتناب کنید؟

بزرگترین اشتباهی که ممکن است برخی عروس خانم ها در اپی و مراکز اپیلاسیون مرتکب شوند این است که نمی داند قبل از اپیلاسیون از چه موادی نباید استفاده کنند. متخصصان اپیلاسیون هشدار می دهند: "قبل از اپیلاسیون عروس و یا هر نوع اپیلاسیون بدن نباید از محصولات رتینول دار بر روی پوست استفاده نمود." در حالی که رتینول یکی از بهترین مواد برای صاف کردن خطوط و چین و چروک ها ، به حداقل رساندن منافذ و درمان آکنه بزرگسالان است ، اما چون بسیار قوی است و حتی استفاده از یک لایه نازک از آن می تواند پوست را حساس و مستعد قرمزی کند. استفاده از رتینول حساسیت پوست را افزایش می دهد و پوست را در برابر اپیلاسیون بدن آسیب پذیرتر می کند. به همین دلیل توصیه می شود که هنگام استفاده از محصولات دارای رتینول ، ابروها ، لب بالا یا هر ناحیه دیگر صورت را اپیلاسیون نکنید. 


اگر از اپیلاسیون استفاده می کنید بهتر است دیگر از تیغ یا ماشین اپیلیدی استفاده نکنید.

بزرگترین اشتباهی که گاهی مشتریان با تجربه  نیز مرتکب می شوند اصلاح بین زمان های اپیلاسیون است. نتیجه این کار ریش ریش شدن پوست است ، تراشیدن، موها را در سطح پوست از بین می برد ، بنابراین در یک تا چهار روز دوباره موها ظاهر می شوند و به مرور زمان خود پوست نیز درشت می شود. اگر می خواهید از مزایای اپیلاسیون استفاده کنید. با استفاده از اپیلاسیون گیاهی ، رشد موها را کند و باعث نازک تر شدن آنها بشوید.

اصلاح بین زمان های اپیلاسیون باعث تحریک و رشد موها می شود ، در نتیجه مو، سریعتر ، ضخیم تر ، درشت تر رشد میکنند.

بعد از اپی عروس و اپیلاسیون بدن، مرتبا پوست خود را مرطوب و لایه برداری کنید.

نحوه مراقبت از پوست قبل و بعد از اپیلاسیون تاثیر فوق العاده ای روی نتایج دارد. لایه برداری و مرطوب کردن یک امر ضروری است. "مرطوب نگه داشتن پوست ، پوست سالم و هیدراته را تضمین می کند." هیدراتاسیون به ویژه در زمستان که موها خشک هستند و ممکن است هنگام اپیلاسیون بیشتر بشکند ضروری است. شکستن باعث می شود موها "سریعتر و ضخیم تر شوند" ، سعی کنید همیشه پوست را هیدراته و سالم نگه دارید.

زمان بندی انجام اپیلاسیون بدن را رعایت کنید

رعایت زمان مناسب بین واکس ها بهترین نتایج را تضمین می کند، مهم است که برنامه معمول اپیلاسیون خود را در طول سال حفظ کنید. اگر قرار است زمان های اپیلاسیون را همزمان با رویدادهای خاصی برنامه ریزی کنید - در حالت ایده آل 2 تا 3 روز قبل از مراسم اپیلاسیون را انجام دهید.

بعد از اپیلاسیون  کرم ضد افتاب را فراموش نکنید

پوست شما ممکن است بعد از موم حساسیت بیشتری داشته باشد ، بنابراین مهمتر است که حتماً از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. استفاده از ضد آفتاب همیشه در طول سال توصیه می شود و به ویژه در 24 ساعت اول پس از اپیلاسیون برای جلوگیری از قرمزی و سوزش بسیار مهم است." اینکه خورشید بیرون نیامده ، به این معنا نیست که در استفاده از کرم ضد آفتاب صرفه جویی کنید. مردم اغلب در زمستان کرم ضد آفتاب را فراموش می کنند ، اما پوست شما در زمستان به همان اندازه تابستان در برابر سوختگی آسیب پذیر است حتی وقتی درجه حرارت کاهش می یابد.

اپیلاسیون در بارداری

اپیلاسیون در دوران بارداری جزء فعالیت های کم خطر و بی خطر است. بهتر است اپیلاسیون بدن در زمان بارداری توسط افراد حرفه ای و در مراکز تخصصی اپیلاسیون تهران انجام شود.

انجام اپیلاسیون را به حرفه ای ها و مرکز اپیلاسیون بسپارید.

گرچه کیت های اپیلاسیون خانگی زیادی در بازار وجود دارد اپیلاسیون یکی از مواردی است که همیشه باید به متخصصان واگذار کنید. نباید اپیلاسیون بدن در خانه انجام شود. انجام اپیلاسیون بدن را به متخصصین اپیلاسیون و مراکز اپیلاسیون بسپارید. حرفه ای های سالن اپی گلاریس این کار را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام می دهند.

قیمت اپیلاسیون بدن در مرکز اپیلاسیون عروس غرب تهران

قیمت اپیلاسیون کل بدن و یا اپیلاسیون قسمت های خاصی از بدن با توجه به کیفیت موم اپیلاسیون ، روش انجام اپیلاسیون در مراکز اپیلاسیون متفاوت است. قیمت اپیلاسیون کل بدن در گلاریس غرب مرکز اپیلاسیون ستارخان 300 هزار تومان است. لطفا برای فیکس زمان اپیلاسیون حتما با مرکز اپیلاسیون ستارخان تماس بگیرید. 


تخفيف هاي آرایشگاه گلاريس غرب

مرکز تخصصی اپیلاسیون ستارخان در غرب تهران


مژه به دختران و خانم های غرب تهران به ویژه محله گيشا (کوي نصر)،خیابان ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، گذرنامه، صادقيه و مرزداران، گلاریس غرب، بهترين سالن اپیلاسیون ستارخان در غرب تهران به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای خدمات زیبایی (آرایش و میکاپ ، کراتینه مو ، کوتاهی مو ، اپیلاسیون و ...) اعلام مي کند. براي اطلاع از شرایط تخفیف ، قيمت اپیلاسیون عروس و مدت تخفيف خدمات زیبایی حتما صفحه تخفيف  سايت یا پیج اینستا آرایشگاه را ملاحظه نماييد و یا با مرکز اپیلاسیون غرب تهران تماس بگيريد.با بهترین سالن اپیلاسیون ستارخان ، شهرارا، تهران ویلا و پاتریس همراه باشید.

گوگل مپ، نشان و بلد، آدرس بهترین مرکز  اپیلاسیون در محدوده ستارخان را دارند فقط کافی است بهشون بگی  تا بهترین سالن اپی شهرآرا و ستارخان رو نشونتون بدهند.


 


 تلفن مرکز اپیلاسیون ستارخان و

بهترین سالن اپی غرب تهران:

۸۸۲۳۱۳۹۵

مشاوره و راهنمایی اپیلاسیون عروس:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵معرفی مرکز اپیلاسیون خوب در غرب تهران
در بررسی سالن های اپیلاسیون و مراکز اپی معروف در غرب تهران می توان به چند مرکز خیلی خوب اشاره نمود.
گلاریس غرب – بهترین مرکز تخصصی اپیلاسیون ستارخان در غرب تهران
مرکز تخصصی اپیلاسیون ناناز
مرکز اپیلاسیون تهران ویلا
مرکز اپیلاسیون نانا و مرکز اپیلاسیون و وکس خاتون

اپیلاسیون نگار