سالن ناخن ستارخان و مدل ناخن 2022 با بهترین ناخن کار شهرآرا

کاشت ناخن دخترانه، جدید ترین مدل ناخن فرنچ و طراحی ناخن ساده و شیک را از گلاریس غرب، بهترین سالن تخصصی ناخن در شهرآرا، ستارخان و گیشا  بخواهید. ناخن کار گلاریس ، بهترین ژلیش ناخن طبیعی دخترانه و انواع مد ...

کاشت ناخن دخترانه، جدید ترین مدل ناخن فرنچ و طراحی ناخن ساده و شیک را از گلاریس غرب، بهترین سالن تخصصی ناخن در شهرآرا، ستارخان و گیشا  بخواهید. ناخن کار گلاریس ، بهترین ژلیش ناخن طبیعی دخترانه و انواع مدل های طراحی ناخن 2022 غرب تهران را به شما هدیه می دهند.


عکس کاشت ناخن


آدرس و تلفن گلاریس غرب بهترین سالن ناخن ستارخان :

تهران- ستارخان- خیابان شهرآرا- آرش مهر - ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- گلاریس غرب بهترین سالن تخصصی ناخن غرب تهران در شهرارا.


طرح ناخن شیک و باکلاس2022


تلفن تماس سالن ناخن شهرآرا: ۸۸۲۳۱۳۹۵  


طراحی ناخن دخترانه
 


  شماره مشاوره با بهترین ناخن کار شهرآرا و ستارخان: ۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵

 

از پیج اینستاگرام گلاریس غرب و نمونه کارهای جدید سالن کاشت و طراحی  ناخن دیدن نمایید.


 


مانیکوریست ها و ناخن کار حرفه ای چه کار می کنند؟
ژلیش ناخن چیست؟
آیا طراحی ناخن روی ناخن طبیعی انجام می شود؟
ترمیم ناخن را چه زمانی انجام بدهم؟
پیشنهاد مانیکوریست های گلاریس برای طراحی ناخن ساده و شیک در منزل
فواید پدیکور ناخن
خدمات سالن تخصصی کاشت ناخن شهرآرا
 


مانیکوریست ها و ناخن کار حرفه ای چه کار می کنند؟
مانیکوریست ها، ناخن‌های دست و پا را تمیز و مرتب می‌کنند، ناخن کار حرفه ای با  سوهان کشی ناخن، لاک ناخن و کاشت و ترمیم ناخن ، ناخن‌های دست و پا را مرتب می‌کنند. هنر مانیکوریست ها  زیبا سازی ناخن های شما و برطرف کردن مشکلات ناخن های شماست. هنر ناخن کار ترمیم ناخن های شکسته و یا نامرتب است.  پدیکوریست های حرفه ای ابتدا  پای شما را با انواع روغن ها ماساژ می دهند و با استفاده از ناخن‌های مصنوعی یا طبیعی دست‌ و پاها  انواع  مدل طراحی ناخن جدید 1401، ژلیش ناخن ، فرنچ ناخن ، پدیکور تخصصی و کاشت و ترمیم  ناخن لذت زیبایی و سلامتی را یکجا به شما هدیه می دهند.

 


طراحی ناخن با نگین
 


ژلیش ناخن چیست؟
ژلیش ناخن که لاک ژل هم گفته می شود معمولا بر روی ناخن طبیعی انجام می‌شود و البته روی کاشت هم قابل انجام است. اگر چه لاک ژل در مقایسه با لاک معمولی زمان و هزینه بیشتری نیاز دارد. لاک ژل معمولا با دستگاه UV فیکس می شود. همین موضوع باعث اسنخکام بیشتر ناخن می شود. ژلیش ناخن طبیعی سریع خراب نمی شود. و با شستشوی ظرف یا تماس با مواد شیمیایی و شوینده، تغییر حالت نمی‌دهد. ژلیش ناخن دخترانه با رنگ ها و طرح های متفاوت در بین دختران جوان که دنبال رنگ سال 1401 هستند طرفداران زیادی پیدا کره است.


عکس طراحی ناخن


آیا طراحی روی ناخن طبیعی انجام می شود؟
بله معمولا بیشتر طراحی ها روی ناخن طبیعی انجام می شود اما انواع ناخن های مصنوعی با طراحی متفاوت و جذابی در آرایشگاه ها و سالن های تخصصی ناخن وجود دارد که شما می توانید از آنها نیز استفاده کنید. ناخن کار های حرفه ای گلاریس انواع طراحی روی ناخن دست و پا با لاک های رنگی و جذاب را برای شما آنجام می دهند. 

 


ترمیم ناخن را چه زمانی انجام بدهم؟
این زمان قطعا بستگی به رشد ناخن فرد دارد اما معمولا هر ماه شما باید ناخن های خود را ترمیم نمایید.

پیشنهاد مانیکوریست های گلاریس برای طراحی ناخن ساده و شیک در منزل
طراحی ناخن ساده با استفاده از چسب نواری 
مراحل طراحی ناخن ساده نواری ساده است و نیازی به ناخن کار ندارد. تنها چیزی که شما نیاز دارید چسب نواری است. دقت کنید قبل از رنگ آمیزی مجدد رنگ پایه ناخن ، حداقل یک ساعت گذشته باشد تا لاک زیرسازی کاملا خشک شود. یادتان باشد که با قیچی های دندانه دار نیز می توانید طرح های مختلفی را بر روی ناخن هایتان ایجاد نمایید.


سالن ناخن ستارخان


مراحل مدل طراحی ناخن به شکل قلب  
طراحی قلب روی ناخن ها جذاب است ، تنها چیزی که برای اجرای طراحی ناخن قلب نیاز دارید یک خلال دندان ساده است. از خلال دندان برای ایجاد دو نقطه هم اندازه در کنار یکدیگر استفاده کنید و سپس هر کدام را با زاویه ۴۵ درجه به سمت پایین بکشید تا در پایین به هم برسند. به همین راحتی می توانید یک طراحی ناخن ساده داشته باشید.

 


هنر ترکیب  لاک های قرمز و رنگی زیبا، در بهترین ارایشگاه طراحی ناخن ستارخان ، ناخن های ساده و شیک را از آرایشگاه ناخن گلاریس بخواهید.
 اگر می خواهید لاک های رنگی متفاوتی را در طراحی ناخن استفاده کنید ، ناخن کارهای حرفه ای در ترکیب لاک های رنگی  زیبا به شما کمک می کند که طرح ناخن شیک و باکلاسی داشته باشید.

گلاریس غرب آرایشگاه تخصصی لاک های رنگی
تلفن تماس آرایشگاه ناخن ستارخان: 

۸۸۲۳۱۳۹۵  


پیشنهاد مانیکوریست ها در ترکیب رنگی لاک ها برای طراحی ناخن ساده

- لاک بنفش (رنگ ناخن سال 1401) و لاک مرجانی در طراحی ناخن ترکیب زیبایی دارند

- ترکیب لاک ژل آبی و لاک ژل نقره ای در ژلیش ناخن فوق العاده است.
- با لاک نعنایی رنگ و لاک صورتی روشن  حسن دخترانه و شادابی را در خود تقویت کنید.
-طراحی ناخن قرمز همیشه برای خانم ها در ارایشگاه ها جذاب است، به گونه ای که حتی ارایشگاه های در شهر های ایران به نام آرایشگاه لاک قرمز نامگذاری شده است.

پیشنهاد ویژه آرایشگاه گلاریس، ترکیب لاک قرمز با لاک ژل سفید یا طلایی و یا کرم است. طراحی ناخن زیبا و فوق العاده برای شیک پسندان.


طرح ناخن قرمز- طراحی ناخن با لاک ژل سفید و ترکیب آن با لاک مسی فوق العاده است. 
- ترکیب رنگی سیاه با آبی فیروزه ای یک ژلیش ناخن خیلی جذاب و زنانه را ایجاد می کنه.  
- ترکیب رنگی آبی دریایی (ژلیش آبی کاربنی) با ناخن بنفش کم رنگ یک طراحی ناخن فوق العاده را ایجاد می کند. طرح ناخن بنفش
 


فواید پدیکور پا
پدیکور پا یک روش بهداشتی درمانی برای سلامت و بهداشت پاهای شما است. پدیکور باعث از بین رفتن پوست مرده پا می شود و پاها را بسیار نرم می کند. پدیکور پا با کوکتل حس زیبایی و آرامش را یک جا دارد. 


 


خدمات بهترین سالن تخصصی ناخن غرب تهران در شهرآرا
طراحی ناخن، طراحی ناخن 2022 طراحی ناخن کریسمس، طراحی ناخن ساده و شیک ، طراحی ناخن عروس ، طراحی ناخن بهاری - طراحی ناخن تابستانی - طراحی ناخن زمستانی طراحی ناخن پاییزی، 
کاشت ناخن دخترانه فانتزی، کاشت ناخن طبیعی، کاشت ناخن کوتاه، کاشت ناخن دخترانه ، کاشت گریم ناخن ، کاشت ناخن بلک لایت،
آموزش کاشت ناخن با پودر، 
انواع مدل ژلیش ناخن، ژلیش ناخن دخترانه، ژلیش ناخن طبیعی، 
فرنچ ناخن رنگی (یاسی ، طلایی، بنفش،سفید ) فرنچ ناخن کوتاه 
ریمو کاشت ناخن
مانیکور و پدیکور تخصصی ، پارافین تراپی ، مانیکور روسی، کوکتل تراپی
آمبره ناخن


آمبره ناخن


تخفيف هاي ناخنکارهای گلاريس بهترین سالن ناخن شهرآرا

مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن  تخصصي ناخن ستارخان و شهرآرا به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را اعلام مي کند. براي اطلاع از قيمت ها و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سالن را ملاحظه نماييد يا با همکاران مانیکوریست  سالن تماس بگيريد.


تلفن رزور وقت طراحی، ژلیش و دیسکوژل

 در بهترین سالن ناخن ستارخان:

 ۸۸۲۳۱۳۹۵  

  شماره مشاوره ترمیم و کاشت ناخن:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


فرقی ندارد در شمال تهران باشید یا در غرب تهران، در پاتریس باشید یا تهران ویلا از گوگل مپ بخواهید شما را به سالن تخصصی ناخن گیشا و ستارخان در شهرآرا می رساند.