مرکز اکستنشن مژه گیشا شهرآرا و ستارخان سالن تخصصی غرب تهران

امروزه کاشت مژه طبیعی، اکستنشن مژه کلاسیک، لیفت مژه، اکستنشن مژه اسپایکی، اکستنشن مژه عروسکی و اکستنشن مژه والیوم در بین زنان و دختران بسیار پرطرفدار شده است.اکستنشن کارهای سالن زیبایی گلاریس غرب ارایه کننده بهتری ...

امروزه کاشت مژه طبیعی، اکستنشن مژه کلاسیک، لیفت مژه، اکستنشن مژه اسپایکی، اکستنشن مژه عروسکی و اکستنشن مژه والیوم در بین زنان و دختران بسیار پرطرفدار شده است.اکستنشن کارهای سالن زیبایی گلاریس غرب ارایه کننده بهترین اکستنشن مژه ، کاشت مژه ، لیفت مژه  و بن مژه در شهرآرا، گیشا، ستارخان شما را به مطالعه این مطلب دعوت می نماید.


 بهترین مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران:

تهران-ستارخان- محله شهرآرا ، خیابان آرش مهر- ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- سالن اکستنشن مژه گلاریس غرب-مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران


تلفن دریافت نوبت گلاریس غرب

مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران:

۸۸۲۳۱۳۹۵  

مشاوره اکستنشن مژه اسپایکی نچرال:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


از پیچ اینستاگرام بهترین مرکز اکستنشن مژه غرب تهران در ستارخان دیدن نمایید.


اکستنشن مژه طبیعیسوالات متداول شما در مورد مژه (مژه موقت-مدل مژه مصنوعی-مژه اسپایکی نچرال)

و پاسخ اکستنشن کارهای بهترین مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران

اکستنشن مژه چیست؟
اکستنشن مژه به روش کاشت مژه با مژه مصنوعی و یا مژه طبیعی که از جنس موی راسو، سمور یا ابریشم مصنوعی است گفته می شود. در این روش اکستنشن کار سالن مژه ها را دانه دانه بر روی مژه های طبیعی (نچرال) شما کاشت می نماید.
اکستنشن مژه  با استفاده از چسب نیمه دائمی و کاملا ارگانیک توسط یک اکستنشن کار حرفه ای در آرایشگاه  / سالن زیبایی یا مراکز تخصصی کاشت می شوند. بهتر است بدانید که کاشت مژه طبیعی با یک مژه ریسه ای و یا هر نوع مژه فانتزی دیگری باید متناسب با مشخصات و ظاهر چشم و ابروی شما انتخاب گردد.
یک کاشت مژه عالی و چسب اکستنشن مژه خوب نباید مژه‌های طبیعی را تحریک کند و یا به مژه آسیب برسانند. بر خلاف مژه مصنوعی که با نوار یا مژه های جداگانه روی پوست اعمال می شود، اکستنشن مژه مستقیماً به خود مژه نچرال متصل می شود.

اگر تنوع ریمل های موجود در بازار، لیفت مژه‌ها و مژه مصنوعی نتوانسته اند زیبایی شما را نمایان کنند یقین داشته باشید که اکستنشن مژه زیبایی چشم هایتان را دوچندان می کند.


مدل مژه والیوم


ریمو مژه در خانه

خیلی از خانم ها و دختران در شبکه های اجتماعی و سایت های گفتمانی همچون نی نی سایت و واتس آپ سوال دارند که ریمو مژه در خانه چگونه است؟ آیا می توان اکستنشن مژه را در خانه برداشت؟

از نظر اکستنشن کار های حرفه ای  در مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران تنها کاشت مژه نچرال را با شرایط خاص می توان با کمک وازلین در خانه انجام داد. اما توصیه مرکز اکستنشن تخصصی مژه در تهران این است که ریمو مژه را در مراکز تخصصی و آرایشگاه های حرفه ای انجام دهید.


از نمونه کارهای مژه مرکز تخصصی اکستنشن مژه سالن زیبایی گلاریس غرب در اینستاگرام دیدن نمایید.


اکستنشن کلاسیک زیبا


اکستنشن مژه اسپایکی چیست؟
مدل مژه اسپایکی یک مدل کاشت مژه طبیعی است. به روش کاشت مژه با استفاده از موهای طبیعی (نچرال) مانند موی سمور، ابریشم و یا حتی استفاده از موی انسان به روش تار به تار، روی مژه های اصلی اکستنشن اسپایکی گویند. به دلیل زیبایی و ظرافت مژه اسپایکی، کاشت مژه اسپایکی نچرال و اکستنشن مژه  اسپایکی عروسکی و اکستنشن مژه گربه ای معمولا پیشنهاد اول اکستنشن کاران حرفه ای به شما خواهد بود. 


آیا اکستنشن مژه طبیعی به نظر می رسد؟
هدف نهایی اکستنشن این است که مژه‌های طبیعی شما را پر پشت و زیباتر نشان دهد. اما به طور کلی، هر چه تعداد مژه ها بیشتر باشد، کار زیباتر خواهد بود. یک اکستنشن معمولی شامل 80 تا 140 مژه کاشت شده در هر چشم است، کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رسد. اما یادتان باشد خیلی از خانم ها با اکستنشن مژه رنگی می خواهند متفاوت و جذاب تر باشند. اکستنشن مژه رنگی می تواند یک یا چند رنگ مختلف داشته باشد. کاشت و اکستنشن مژه رنگین کمان با داشتن یک طیف کامل رنگ های رنگین کمان می توانند به طور فوق العاده ای جذاب و جدید باشد. مرکز اکستنشن مژه گلاریس غرب یکی از بهترین مراکز اکستنشن مژه در تهران با داشتن انواع اکستنشن های رنگی و زیبا شما را به دنیایی زیبایی دعوت می کند.


کاشت مژه طبیعی را با مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران تجربه نمایید.


اکستنشن مژه اسپایکی


اکستنشن مژه چقدر زمان میبرد؟
انتظار می رود بسته به کار مورد نظر شما، در یک آرایشگاه خوب و حرفه ای و یا یک مرکز تخصصی کاشت مژه یک تا دو ساعت طول بکشد.


چگونه از اکستنشن مژه مراقبت می کنید؟
توصیه های مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران برای مراقب از مژه: در روز اول، از آب زدن به صورت خودداری کنید. مژه ها را فر نکنید، ریمل نزنید و چشمان خود را نمالید. اصولاً از هر چیزی که نیاز به لمس مژه هایتان دارد اجتناب کنید . از محصولات و پاک کننده های روغنی استفاده نکنید. در صورت تمایل می توان ریمل را فقط به نوک مژه ها زد، اما بهتر است همه آن را با هم حذف کنید. به هر حال، مژه های جدید شما به تنهایی باید زیبا و دراماتیک باشند.


ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟
توصیه مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران: با توجه به اینکه اکستنشن به خود مژه متصل می شود، به اندازه چرخه رشد طبیعی یا حدود چهار هفته دوام می آورد. برای افزایش طول عمر اکستنشن، از نرم کننده مژه استفاده کنید و به آرامی مژه های خود را با یک برس اسپولی خشک شانه کنید.


اکستنشن اسپایکیخدمات مژه بهترین سالن تخصصی اکستنشن مژه در غرب تهران ( شهرآرا، ستارخان و گیشا ) گلاریس غرب:

آرایشگاه خوب برای اکستنشن مژه در غرب تهران


کاشت مژه طبیعی -نچرال (کاشت مژه هیدن، کاشت مژه طبیعی (کاشت مژه نچرال)، کاشت مژه رنگی و مژه های ریسه ای، مژه مصنوعی، کاشت مژه گربه ای، مدل مژه کایلی )
انواع اکستنشن مژه (اکستنشن مژه کلاسیک، اکستنشن اسپایکی، اکستنشن هیبریدی ، اکستنشن کیم کارداشیان، اکستنشن مژه والیوم، اکستنشن مگاوالیوم)
لیفت مژه و ابرو
لیفت ابرو هالیوودی
لیفت ولمینت مژه 
کراتین مژه وابرو

بن مژه طبیعی

آموزش کاشت مژه
خط چشم


در مرکز اکستنشن مژه غرب تهران، چگونه اکستنشن مژه مناسب را انتخاب می کنید؟
حتما قبل از کاشت مژه  با اکستنشن کار سالن در خصوص موضوعات زیر صحبت کنید. 
مراکز حرفه ای اکستنشن مژه غیر از پیچ اینستاگرام، معمولا آلبوم عکس انواع خدمات مژه و کارهای انجام شده را دارند. حتما قبل از کاشت مژه به پیچ مرکز اکستنشن مژه و آلبوم خدمات مژه نگاهی بندازید و دامنه انتخاب خود را مشخص کنید. عوارض اکستنشن مژه اگر در مرکز تخصصی مژه و توسط افراد متخصص انجام گردد به حداقل ممکن می رسد.

طول مژه : انتخاب طول نامناسب برای اکستنشن مژه می تواند به مژه های طبیعی شما آسیب برساند. علاوه بر این با کمک اکستنشن کار سالن و اندازه چشم و حالت ابروها یک اکستنشن مژه مناسب را انتخاب کنید. طول اکستنشن مژه از 5 میلیمتر تا 18 میلیمتر متغیر است. اما به عنوان یک قانون کلی طول اکستنشن باید 3 تا 5 میلی‌متر بلندتر از مژه‌های طبیعی شما باشد. 


قطر مژه : مژه ها اگر مژه ها خیلی سنگین باشند، می توانند از رشد مژه های طبیعی جلوگیری کنند. قطر اکستنشن مژه باید تا حد امکان به قطر مژه های طبیعی شما نزدیک باشد. هرچه قطر مژه های طبیعی شما ضخیم تر باشد، تغییر شدیدتر خواهد بود.


کاشت مژه رنگی


حجم مژه : حجم دهی مژه ها با تعداد اکستنشن مژه های مجزا که با هم جمع شده اند، گفته می شود. اکثر هنرمندان از مژه های یک بعدی استفاده می کنند. مژه های 2 بعدی و مژه 3 بعدی (تری دی) از نظر حجم و وزن بسیار مناسب هستند.اما مژه های  4 بعدی و بیشتر برای یک کاشت حجیم استفاده می شوند

نوع فر اکستنشن مژه: انواع مختلفی از اکستنشن مژه و حالت فرهای متفاوت مژه وجود دارد که اکستنشن کار گلاریس با توجه به شکل و فرم چشم و صورت شما به شما پیشنهاد می کند.
لیفت مژه یا کاشت مژه  : لیفت مژه‌ روشی کاملا طبیعی و ارگانیک برای تقویت مژه‌ها  و حجیم و پر رنگ تر شدن مژه است. در لیفت مژه‌ از مواد معدنی برای تقویت مژه  استفاده می‌شود و مژه‌ها زیبایی خاص و طبیعی به خود می‌گیرند.


فرقی نمی کند در شمال تهران باشید یا غرب تهران یا در خیابان صادقیه باشید یا مرزداران گوگل مپ، نشان و بلد، آدرس آرایشگاه و مرکز تخصصی اکستنشن مژه گلاریس غرب بهترین مرکز کاشت مژه غرب تهران در ستارخان و گیشا را دارند.
گلاریس غرب مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران

با انواع انواع کاشت مژه گربه ای و عروسکی و مژه اسپایکی نچرال


تخفیف ویژه خدمات مژه در مرکز اکستنشن مژه گلاریس غرب

مژه به دختران و بانوان گیشا (کوی نصر)، ستارخان، شهرارا، پاتریس، تهران ویلا، توحید، صادقیه و مرزداران، سالن تخصصی اکستنشن مژه کلاسیک شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای را برای خدمات مژه و سایر خدمات آرایشی و زیبایی اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف خدمات ،حتما صفحه تخفیف های سالن را ملاحظه نمایید یا با متخصصین کاشت مژه تهران در گلاریس غرب تماس بگیرید.
تلفن مرکز اکستنشن مژه ستارخان تهران:

۸۸۲۳۱۳۹۵  
  شماره مشاوره کاشت مژه طبیعی:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


کلمات کلیدی: آرایشگاه خوب برای اکستنشن مژه- اکستنشن کار مژه - بهترین مژه کار تهران نی نی سایت، کاشت مژه طبیعی دخترانه، مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران،مژه اسپایکی گربه ای،مژه اسپایکی عروسکی،مرکز اکستنشن مژه در غرب تهران،اکستنشن مژه غرب تهران


بهترین مرکز میکروبلیدینگ غرب تهران