بهترین سالن میکاپ غرب تهران و آرایشگاه عروس خوب در تهران

بهترین آرایشگاه زنانه غرب تهران و بهترین میکاپ ارتیست های تهران را برای میکاپ شب عروسی تان انتخاب کنید. گلاریس بهترین سالن میکاپ عروس ستارخان و آرایشگاه خیلی خوب با بهترین میکاپ شینیون در غرب تهران را بهتر بشناسید ...

بهترین آرایشگاه زنانه غرب تهران و بهترین میکاپ ارتیست های تهران را برای میکاپ شب عروسی تان انتخاب کنید. گلاریس بهترین سالن میکاپ عروس ستارخان و آرایشگاه خیلی خوب با بهترین میکاپ شینیون در غرب تهران را بهتر بشناسید.


سالن عروس و عروس سرای گلاریس غرب،بهترین آرایشگاه عروس غرب تهران

آدرس: تهران-ستارخان- خیابان شهرآرا - ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸-آرایشگاه عروس گلاریس غرب
 

از پیج اینستاگرام آرایشگاه گلاریس غرب کلیک کنید  و نمونه کارهای جدید بهترین سالن میکاپ و شینیون ستارخان را ببینید.


میکاپ عربی


تلفن تماس گلاریس غرب

آرایشگاه عروس خوب در تهران و سالن میکاپ معروف غرب تهران

۸۸۲۳۱۳۹۵
  شماره مشاوره

میکاپ کار و شینون کار عروس :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵این چند مورد حتما به شما کمک می کند که در انتخاب بهترین سالن آرایش و میکاپ تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

گلاریس غرب آرایشگاه عروس خوب در تهران و سالن میکاپ معروف غرب تهران

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵1.آرایشگران و میکاپ کارهای معروف منطقه و شهر خود را بشناسید.

 قبل از رفتن به آرایشگاه زنانه با سبک های میکاپ عروس آشنا باشید. و آرایشگران معروف هر سبک را در شهر و منطقه خود بشناسید. در انتخاب آرایشگاه زنانه سبک آرایش مورد علاقه خود و تخصص آرایشگاه عروس را بشناسید.

میکاپ کارهای معروف سبک های اروپایی در تهران را می شناسید؟

مریم رئوف

مریم راهنما 

مهشید سلطانمرادی 


 2.برای انتخاب یک سبک آرایش و میکاپ عروس مناسب ،غیر ازتاکید بر استفاده از  مواد درجه 1، تناسب سبک میکاپ با صورت و سلیقه شما بسیار با اهمیت است. مثلا اگر دوست دارید شب عروسیتان آنقدر تغییر کنید که کسی شما را نشناسد باید سبک میکاپ عربی یا خلیجی را انتخاب کنید. من و خیلی دیگر هم سبک میکاپ لایت را دوست داریم. سبک لایت یا میکاپ اروپایی یا نچرال هدفش نشان دادن خود واقعی شما در بهترین حالت ممکن است.


ارایش لایت اروپایی


۳. راه ساده تر مراجعه به پیج اینستاگرام سالن های زیبایی است و دیدن نمونه کارهای آرایشگاه عروس، قطعا یک سالن حرفه ای عروس نمونه کارهای متفاوتی از سبک های مختلف را در پیج خود و یا آلبوم کار خود دارند. ببینید از کدام کارها بیشتر خوشتان می آید. چند نمونه از کارها را بعد از دیدن قبل و بعد میکاپ انتخاب کنید و بعد بر مبنای قیمت پکیج های عروس می توانید بهتر تصمیم بگیرید.4. حالا وقت آن رسیده که آرایشگاه و سالن عروس را از نزدیک ببینید. حتما غیر از بازدید از محل سالن زیبایی و شرایط فیزیکی آرایشگاه زنانه با میکاپ کار و شینیون کار سالن مشورت کنید. تا بهترین سبک میکاپ شینیون را به شما پیشنهاد نماید. شینیون عروس سهم زیادی در زیبایی و درخشش شما در شب عروس دارد.سبک های مختلف شینیون هرکدام زیبایی های خودشان را دارند. اما در انتخاب شینیون عروس، علاوه بر توجه به انواع شینیون:شینیون اروپایی، شینیون باز، شینیون جمع بالا و شینیون موی کوتاه به تناسب شینیون با لباس و آرایش خیلی دقت نمایید.


ارایش مو


5. یادتان باشد که غیر از انتخاب سبک میکاپ سایر موارد و جزئیات هم خیلی مهم است. به همین خاطر باید شما در رنگ موی مورد علاقه یا هایلایت مو ، سبک شینیون موی مورد علاقه سبک و نوع طراحی ناخن شب عروسی تان ، فیشیال پوست و سایر موارد از قبل مذاکره کنید.میکاپ عروس اسموکی


خدمات سالن میکاپ عروس گلاریس غرب
ارایه پکیج های متنوع میکاپ عروس و  میکاپ نامزدی به سبک های مختلف (میکاپ لایت، میکاپ کلاسیک، میکاپ هالیوودی، میکاپ لبنانی، میکاپ عربی ) با قیمت های متنوع آرایش عروس
شینیون های جدید، شینیون باز ، شینیون عروس و شینیون موی کوتاه
فیشیال پوست،
طراحی ناخن
ما این اطمینان را به شما می دهیم که در شب رویا های تان تک ستاره مجلس باشید. ارایه تخفیف ویژه به نوعروسان و دختران محدوده گیشا(نصر)، شهرآرا(ارش مهر)، ستارخان و مرزداران کادوی عروسی ما به شما خواهد بود.معرفی سبک های میکاپ عروس در آرایشگاه 
1. سبک اروپایی یا سبک لایت(Natural Wedding Makeup)
اگر به دنبال این هستید که میکاپ روز عروسی تان یک نسخه بی عیب و نقص ازخودتان باشد. این سبک میکاپ عالی است. چرا که در این سبک به دنبال ایجاد تغییرات آنچنانی در شما نیست بلکه ویژگی های طبیعی صورت شما را برجسته کند.
میکاپ لایت در آرایشگاه های زنانه به نام های میکاپ نچرال، میکاپ دخترانه، میکاپ اروپایی نیز شناخته می شود.


مدل آرایش لایت جدید


میکاپ آرتیست های سبک لایت در ایران:
میکاپ آرتیست های معرف تهران همچون مریم رئوف و مریم راهنما، مهشید سلطانمرادی، بیشتر به این سبک علاقه دارند.

 


میکاپ عروس اروپایی2. سبک میکاپ کلاسیک
سبک کلاسیک می تواند یک انتخاب عالی برای روز عروسی یا نامزدی باشد، این سبک دارای ظرافت های ماندگار است که همیشه جاودانه خواهد بود و از مد نمی افتد. 

 


مشخصه های غالب در سبک میکاپ کلاسیک:
آرایش چشم ساده به رنگ تیره، یک خط چشم قهوه ای تیره، رژ لب صورتی گلگون است.
میکاپ کلاسیک سبک متعادل و همه پسندتری است که در آن طراحی های نامتعارف با غلظت رنگی زیاد روی پلک و صورت به هیچ عنوان نباید انجام شود.
3. آرایش عروس دراماتیک(Dramatic Wedding Makeup)
برای داشتن یک میکاپ دراماتیک به سراغ مژه های پرپشت و خط چشم، همراه با رنگ های قهوه ای دودی بروید. برای چشم‌های بزرگ‌تر، یک خط چشم مدادی را در خط آب خود بکشید تا چشم‌هایتان برجسته شود، و برای چشم‌های کوچک‌تر، خط چشم مایع را با یک تکان بزنید تا چشم بلندتر شود. با توجه به تم دراماتیک، یک لب برهنه را انتخاب کنید، زیرا ممکن است یک لب پررنگ برای بوم نقاشی شما زیاد باشد. برای تکمیل، صورت خود را به آرامی با یک برنزه کننده آغشته کنید تا رنگ های عمیق سایه چشم شما را تحسین کند.
4. آرایش عروس عربی (میکاپ عربی) -میکاپ پر زرق و برق(Glamorous wedding makeup)
این سبک در آرایشگاه های عروس به نام های میکاپ عربی میکاپ خلیجی نیز شناخته می شود. مشخصه این سبک این است که در عین حالی که آرایش نسبتاً ملایم دارد، اما عشوه گری زیادی نیز با خود به همراه دارد. این سبک میکاپ عروس زیبایی شما را به سطح بالاتری می برد و ویژگی های شما را به جذاب ترین شکل ممکن نشان می دهد. ابروها را پرپشت و طبیعی نگه دارید، با چشمان طلایی برای سایه ای ماندگار. لایه‌های ضخیم ریمل را هم در بالا و هم پایین بزنید. خانم‌هایی که مژه‌های کوتاه‌تر دارند، از کاشت مژه مصنوعی نترسید. از یک مداد چشم مسی در امتداد خط مژه بالایی برای عمق بیشتر استفاده کنید و آن را با هم مخلوط کنید تا خط شدید نباشد. مطمئن شوید که سایه لب و گونه خود را با رنگ سایه چشم خود هماهنگ کرده اید تا ظاهری بدون عیب داشته باشید.

5. سبک میکاپ اسموکی( Smokey Eye)
می توانید سبک اسموکی را انتخاب کنید  بدون اینکه دغدغه  سنگینی یا تیره بودن چشم هایتان را داشته باشید. برای این کار به سراغ پالت خاکستری زغالی بروید، سایه های تیره تر در گوشه های بیرونی چشم و روشن تر روی پلک ها ایجاد کنید. اگر زیاد طرفدار رنگ‌های خاکستری نیستید یا به رنگ پوست شما نمی‌آیند، به جای آن رنگ‌های آلویی را انتخاب کنید، به این معنی که همچنان می‌توانید به ترند دودی دست پیدا کنید. برای متعادل کردن رنگ ها، با رژ لب صورتی با ته رنگ گرم کار را تمام کنید.
6. آرایش عروس کلاسیک - لب قرمز
بی انتها و کلاسیک، لب قرمز برای مدت طولانی مورد علاقه دنیای زیبایی بوده است. این ظاهر در ایجاد یک آرایش زیبای عروس کم ریسک است. در انتخاب سایه مناسب، رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و اینکه آیا ته رنگ های سرد یا گرم دارید - این امر به شما اطمینان می دهد که رنگ مناسب و در نتیجه آرایش مناسب را دریافت خواهید کرد.


میکاپ لایت عروسفرقی ندارد در غرب تهران باشید یا شمال تهران، در  مرزداران هستید یا تهران ویلا از گوگل مپ بخواهید تا شما را سالن زیبایی گلاریس غرب بهترین آرایشگاه عروس ستارخان و گیشا راهنمایی کند.


تلفن تماس گلاریس غرب 

آرایشگاه عروس خوب در تهران و سالن میکاپ معروف غرب تهران

۸۸۲۳۱۳۹۵
 

مشاوره با میکاپ کار معروف تهران:

مهشید سلطانمرادی

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


کلمات کلیدی: سالن میکاپ غرب تهران، آرایشگاه خوب برای میکاپ شینیون و کوتاهی مو،سالن زیبایی گلاریس غرب ، بهترین سالن میکاپ ستارخان،بهترین میکاپ آرتیست غرب تهران آرایش لایت و میکاپ عروس