کاشت ناخن،ژلیش ناخن دخترانه و ترمیم ناخن در شهرآرا،ستارخان و گیشا

معرفی مدل های کاشت ناخن دخترانه، کاشت ناخن کوتاه وشیک، ترمیم ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی دخترانه، ژلیش ناخن کوتاه را از بهترین ناخن کار غرب تهران بخواهید.
کاشت ناخن دخترانه فانتزی، کاشت ناخن مربع ...

معرفی مدل های کاشت ناخن دخترانه، کاشت ناخن کوتاه وشیک، ترمیم ناخن کوتاه، کاشت ناخن طبیعی دخترانه، ژلیش ناخن کوتاه را از بهترین ناخن کار غرب تهران بخواهید.
کاشت ناخن دخترانه فانتزی، کاشت ناخن مربعی، طراحی ناخن 2022 ،طراحی ناخن قرمز، ژلیش ناخن دخترانه و بچه گانه ، لمینت ناخن، فرنچ ناخن، دیسکوژل ناخن ،طراحی ناخن یلدا، کاشت ناخن 1401 و ... نشان دهنده تنوع روش ها ی کاشت ناخن (ناخون) و اهمیت طراحی ناخن  است.


کاشت ناخن ، طراحی ناخن - ترمیم ناخناگر عادت به جویدن ناخن دارید، یا تنوع رنگ ها و طراحی های متنوع را دوست دارید. اگر دنبال یه طرح ناخن شیک و باکلاس هستی و لاک ژلهای فانتزی رو دوست داری پیشنهاد بهترین سالن ناخن غرب تهران را از دست ندهید:wink

دیسکو ژل ناخن و ژلیش ناخن دخترانه با لاک های رنگی فانتزی 

ناخن بنفش

طرح ناخن مشکی خفن

آمبره ناخن


آمبره ناخنتلفن دریافت نوبت

برای کاشت و ترمیم لمینت ناخن:

۸۸۲۳۱۳۹۵  

شماره مشاوره با ناخن کار :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵پیشنهاد ویژه بهترین سالن ناخن غرب تهران به دختران و زنان برای داشتن یه ناخن شیک و باکلاس کاشت گریم ناخن، آمبره ناخن و فرنچ ناخن  است.
 


طرح ناخن شیک و باکلاس


کاشت و طرااحی برجسته ناخن


ژلیش ناخن چیست؟
ژلیش ناخن چیست؟ کاشت ناخن با ژل (ژلیش ناخن طبیعی) کاری است که توسط طراح ناخن یا ناخن کار حرفه ای در سالن های زیبایی انجام می گیرد و با استفاده از یک ژل سخت بر روی ناخن طبیعی ساخته می شود. این ژل برای استحکام باید با  UV محکم ‌شود. دختران و زنان جوان طرفداران خفن ژلیش ناخن (ناخون ) دخترانه در انواع طرح ها و مدل های مختلف هستند.  از انواع کاشت ناخن کدام را انتخاب کنم؟
معمولا کاشت ناخن به دوسته کلی کاشت ناخن پودری و کاشت ناخن ژلیش تقسیم می شوند. اما از محبوب ترین و پرطرفدارترین انواع کاشت ناخن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کاشت اکریلیک (اکلیلی)، کاشت ژلیش(Hard Gel) ، کاشت پودری (Dipping Powder)، آکریژل (Acrygel) ، بیوژل (BIAB)


کاشت ناخن دخترانه


معیارهای انتخاب انواع کاشت ناخن

 اگر ناخنی با ظاهری طبیعی می خواهید، کاشت ژلیش را انتخاب کنید. این نوع کاشت ناخن به راحتی و بدون آسیب رساندن به بستر ناخن ریموو می گردد. اگر به دنبال گزینه ارزان تری هستید کاشت ناخن پودری انتخاب کنید.
اگر شما ناخن های شکننده دارید و یا عادت به جویدن ناخن دارید کاشت ناخن اکرولیک برای شما بهتر است.

دیسکوژل ناخن انتخابی زیبا و جذاب 


دیسکو ژل ناخن


اگر چه ناخن های ژله ای می توانند باعث شکنندگی، لایه برداری و ترک خوردن ناخن شوند، اما انعطاف پذیرتر از ناخن های اکریلیک هستند. این به این معنی است که ناخن های شما کمتر ممکن است ترک بخورند. شما می خواهید به جای ناخن هایی که باید سوهان کشیده شوند، ناخن های ژلیشی داشته باشید که طبیعی تر هستند.
در کل می توان گفت که ، کاشت ژلیش ناخن از کاشت اکریلیک معمولی بهتر است. کاشت ژلیش فواید زیادی دارد، از جمله اینکه به ناخن‌های طبیعی آسیب نمی زند ، ناخن هایتان سبک وزن هستند، مشکل بوی تند و سوهان کشی ناخن هم ندارید. بعلاوه وقتی که بخواهید کاشت ژلیش خود را ریموو کنید، ناخن های طبیعی شما بلندتر و قوی تر می شود.


از پيج اينستاگرام گلاريس غرب دیدن نمایید  و نمونه کارهاي جديد ناخن سالن (ژلیش ناخن دخترانه-کاشت ناخن جدید- ترمیم ناخن کاشت) را ببینید.

 


ژلیش ناخن
ژلیش ناخن محبوب ترین نوع کاشت ناخن در اروپا است. شکل ژل شبیه یک لاک بسیار ضخیم است. در چند لایه اعمال می شود و در زیر نور UV/LED محکم و آماده می شود. ژلیش ناخن ظاهر طبیعی تری بر روی ناخن دارد. کاشت ژلیش  نازک تر و انعطاف پذیرتر از کاشت اکریلیک است. اما به یاد داشته باشید که ژلیش ناخن را نمی توان با استون پاک کرد. 


ژلیش پا


اکری ژل
Acrygel یک محصول جدید و در حال حاضر جزء روند های پرطرفدار در اروپا است. اکری ژل تمام مزایای کاشت ناخن اکریلیک و ژل سخت را دارد از اکریژل می توان برای ساختن کاشت ناخن، تقویت ناخن های طبیعی یا ترمیم ناخن شکسته استفاده کرد. کاشت ناخنتلفن دریافت نوبت

برای کاشت و ترمیم ناخن:

۸۸۲۳۱۳۹۵  

شماره مشاوره با ناخن کار :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵Flexitips (با نام مستعار Gel-X یا Apres)

Flexitips سریعترین راه برای کاشت ناخن است. در این روش ژل را در زیر نوک ناخن قرار داده و محکم می کنیم. این روش کاشت ناخن هم باید زیر نور UV/LED محکم شود.یکی از مزیت های این روش دوام بیشتر آن است چراکه  به جای چسب از ژل استفاده می کنید. توجه داشته باشید که Flexitip Nails فقط به عنوان نوک ناخن شفاف ارائه می شود، بنابراین اگر می خواهید روی ناخن طراحی کنید باید ژلیش ناخن انجام دهید.

کاشت ناخن پودری (کاشت گریم ناخن)
کاشت گریم در انواع مختلف فرنچ ناخن،استیند گلس ، کاشت فول گلس، کاشت اج، کاشت ماربل و ... وجود دارد، کاشت گریم کاوری است که می تواند برای کاشت ناخن کوتاه و بلند استفاده شود. با توجه به اینکه ساختن اپکس و ساختار صحیح ناخن کار سختی است، بنابراین بیشتر به عنوان کاور ناخن طبیعی به جای ایجاد کاشت ناخن توصیه می شود. در ساخت کاشت ناخن پودری از پودر، رزین و فعال کننده و همچنین در برخی از برندها از ژل استفاده می کنند.


لاک قرمز ستارخان


BIAB یا بیوژل 
BIAB نوعی ژل سخت است. که هنگام ساختن یک ناخن بلند نوک تیز، تکنسین ناخن باید یک راس ایجاد کند تا ساختار ناخن به درستی ساخته شود و نشکند. به دلیل ماهیت نازک بیوژل، انجام این کار با BIAB بسیار زمان بر است. بنابراین، بیوژل در درجه اول به عنوان کاور ناخن طبیعی (برای ایجاد استحکام)، به عنوان وسیله ای برای محکم کردن ناخن شکسته، اصلاح گوشه های بریده شده یا برای کاشت ناخن کوتاه استفاده می شود.

 


کاشت ناخن دخترانه


سالن ناخن گلاریس غرب در شهرارا با بهترین ناخن کارهای منطقه، زیبایی را به دستان و چشم هایتان هدیه می دهد.


نتیجه گیری و پیشنهادهای ناخنکار
•    اگر واقعاً به بلندی ناخن و زرق و برق محصور شده روی ناخن علاقه دارید، از کاشت ناخن  اکریلیک استفاده کنید. بهترین گزینه برای خانم های که ناخن های بلند - بسیار بلند دوست دارند کاشت ناخن  اکرولیک.
•    اگر به دنبال مدلی سبک تر و ناخن هایی با ظاهر طبیعی تر هستید، ژلیش ناخن را انتخاب کنید. ژلیش ناخن بهترین گزینه  برای ناخن های کوتاه – و ناخن بلند است.
•    اگر می خواهید بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید و به دنبال ظاهری طبیعی یا طراحی ژل لهستانی هستید، Acrygel یا Flexitips را دریافت کنید. بهترین برای ناخن های کوتاه - بلند.
•    اگر می خواهید ناخن های طبیعی خود را تقویت کنید اما بلندی ناخن زیاد با اهمیت نیست ، BIAB را دریافت کنید.
•    اگر به ژل لاک حساسیت دارید یا استفاده از نور UV/LED را دوست ندارید، کاشت ناخن پودری  توصیه می شود. 
•    اگر می خواهید ناخن های خود را ریموو کنید ، این کار را فقط با مراجعه به یک متخصص ناخن انجام دهید. و یا از ناخن کارهای حرفه ای گلاریس غرب بهترین سالن کاشت ناخن در ستارخان و گیشا مشاوره رایگان بگیرید.حتما با مراجعه به سایت از نمونه کار ژلیش ناخن، مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی ،طرح ناخن ژلیش دخترانه و نمونه کارهای کاشت ناخن کوتاه و طبیعی سایت (قسمت گالری ناخن )دیدن نمایید.


ناخن شیک و باکلاس


کاشت ناخن ،ترمیم ناخن، طراحی ناخن، ژلیش پا ، ژلیش ناخن طبیعی ، امبره ناخن، ژلیش ناخن کوتاه، ژلیش ناخن دخترانه، کاشت گریم، دیسکو ژل ناخن، مانیکور پدیکور، پدیکور تخصصی را از بهترین ناخن کار غرب تهران بخواهید. گلاریس غرب بهترین سالن ناخن گیشا، شهرآرا، ستارخان ، پاتریس و تهران ویلا سالنی حرفه ای برای انتخاب زیباییآدرس سالن تخصصی ناخن شهرآرا :
 تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (آرش مهر) - ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ – واحد ۲۸


تلفن دریافت نوبت

برای کاشت و ترمیم ناخن:

۸۸۲۳۱۳۹۵  

شماره مشاوره با ناخن کار :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵
 
تخفیف های سالن ناخن گلاریس غرب 

بهترین سالن ناخن شهرآرا و گیشا

مژه به دختران و بانوان گیشا (کوی نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتریس، تهران ویلا، صادقیه و مرزداران،گذرنامه ، ملکوتی و دختران غرب تهران بهترین سالن  تخصصی ناخن شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای برای کاشت ناخن ، طراحی ناخن و ژلیش ناخن اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف حتما صفحه تخفیف های سالن را ملاحظه نمایید یا با ناخن کار های حرفه ای ما تماس بگیرید.


جدیدترین مدل کاشت ناخن ۲۰۲۲


فرقی ندارد در شمال تهران باشید یا در غرب تهران، در تهران ویلا باشید یا صادقیه تهران از گوگل مپ بخواهید شما را به بهترین سالن ناخن غرب تهران می رساند
کلمات کلیدی: کاشت ناخن کوتاه و طبیعی، انواع ژلیش ناخن، مدل کاشت ناخن دخترانه فانتزی، ناخن فرنچ، ناخن مصنوعی