آرایش دخترانه و میکاپ لایت ساده اروپایی انتخاب جدید دختران و زنان

یکی از ترند های آرایش و میکاپ در آرایشگاه زنانه و ارایشگاه عروس تهران آرایش دخترانه و میکاپ لایت ساده ( آرایش لایت اروپایی یا مدل آرایش صورت ملایم مجلسی ) برای مجالس و تولدها است.
بیشتر دختران و تینجر ...

یکی از ترند های آرایش و میکاپ در آرایشگاه زنانه و ارایشگاه عروس تهران آرایش دخترانه و میکاپ لایت ساده ( آرایش لایت اروپایی یا مدل آرایش صورت ملایم مجلسی ) برای مجالس و تولدها است.
بیشتر دختران و تینجر های تهران با آرایش دخترانه و میکاپ اروپایی در مراسم ها و تولدهای دوستانه شرکت می کنند. تمایل به آرایش صورت دخترانه در ارایشگاه های عروس معروف و لاکچری تهران نیز نفوذ کرده و بیشتر عروس خانم ها برای مراسم های نامزدی ، نشان و عقد خود به آرایش لایت اروپایی علاقه نشان می دهند.به گونه ای که میکاپ دخترانه برای عروسی یکی از ترند های جدید گوگل در تهران و ایران شده است.


فریم زیبا

گلاریس غرب

بهترین آریشگاه زنانه غرب تهران

۸۸۲۳۱۳۹۵

مشاوره عروس با بهترین میکاپ کار غرب تهران

مهشید سلطانمرادی

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


آرایش دخترانه


میکاپ لایت چیست؟
میکاپ لایت یک نوع آرایش ملایم و ساده دخترانه است که به واسطه طبیعی بودن (نچرال بودن) آرایش در بین دختران و عروس خانم ها  هواداران زیادی پیدا کرده است. به این نوع میکاپ ، آرایش دخترانه و میکاپ لایت اروپایی هم می گویند.


بهترین میکاپ آرتیست ها و اینلفوسرهای دنیای آرایش و زیبایی 
ماریو ددیوانوویچ (Mario Dedivanovic) ، آرایشگر مشهور، یکی ازبهترین و تأثیرگذارترین میکاپ آرتیست‌های جهان است که به خاطر آرایش حرفه ای و خلق بی‌عیب‌ترین نسخه از زیبایی طبیعی یک فردبه عنوان یکی از بهترین میکاپ کارهای دنیا در نیویورک است. 
در دنیای اینستاگرام اینفونسرهای همچون املی (املی میکاپ)  صدف بیوتی ، سانیا چالش های زیبایی را برای انواع مدل آرایش و میکاپ اجرا می کنند. چالش آرایش در مدرسه یکی از معروف ترین چالش های آرایش و میکاپ است.  


میکاپ دخترانه لایت


چرا آرایش ساده دخترانه
میکاپ آرتیست ها و میکاپ کارهای حرفه ای در میکاپ لایت ساده تلاش می کنند زیبایی های ذاتی شما را بیشتر نمایش دهند. آرایش چشم در میکاپ لایت بسیار مهم است.
انتخاب رنگ سایه و کانتور بینی و صورت در میکاپ لایت با هدف زیبایی بیشتر و نچرال بودن آرایش شماست. میکاپ کار حرفه ای در آرایش لایت با  انتخاب رنگ رژلب و انتخاب درست کانتور صورت و بینی خلق یک تصویر بسیار زیبا از خود واقعی شماست. به همین دلیل آرایش دخترانه بهترین انتخاب دخترانه برای مراسم نشان ، نامزدی و عقد دختران است.
ترکیب هنرمندانه رنگ سایه با رنگ چشم ها چگونگی ترکیب رنگ ها برای ایجاد یک رژ لب زیبا و کانتورینگ صورت و بینی برای زاویه سازی . رفع نواقص احتمالی و کمرنگ کردن چوش صورت و  لک های صورت به بهترین حالت ممکن در آرایش لایت اتفاق می افتد. طراحی یک خط چشم زیبا و جذاب در آرایش لایت جلوه بیشتری دارد.


فریم زیبا

گلاریس غرب

آرایشگاه خوب برای میکاپ و شینیون غرب تهران :

۸۸۲۳۱۳۹۵
 شماره مشاوره آرایش عروس :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


  آرایش لایت اروپایی


خدمات آرایش و میکاپ سالن زیبایی گلاریس غرب (مهشید سلطانمرادی) 
افتخار ما این است که برای میکاپ شما از  بهترین برندهای آرایش و میکاپ استفاده می کنیم. ماندگاری و زیبایی میکاپ و شینیون های گلاریس غرب را بهترین مواد و بهترین میکاپ کارهای غرب تهران برایتان تضمین می کنیم.
آناستازیا، استی لادر ، نارس ، سفورا، مک ، گرلن، توفیسد،  نیکس ، رولوشن،  هدی بیونی، کت وان دی تعدادی از برندهای آرایشی سالن گلاریس غرب است که با دستان بهترین میکاپ آرتیست غرب تهران مهشید سلطانمرادی آرایش شیک و زیبا را برای شما خلق می نماید.


میکاپ ساده و شیک


  • ارایش اسموکی لایت
  • میکاپ ایتالیا یی، میکاپ استخری
  • میکاپ اسموکی شاین-آرایش اسموکی لایت-میکاپ ساده و شیک 
  • مدل میکاپ لایت اروپایی
  • میکاپ جدید ۱۴۰۱ و ۲۰۲۱
  • میکاپ شینیون جدید ،شینیون عروس  و انواع شینیون مجلسی باز و بسته
  • خدمات عروس
  • آموزش میکاپ دخترانه برای عروسی

آدرس سالن عروس گلاریس غرب :

بهترین سالن آرایش لایت دخترانه ستارخان در غرب تهران ، تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (آرش مهر)- ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- آرایشگاه عروس گلاریس غرب 


میکاپ لایت


فریم زیبا  
تلفن رزرو میکاپ و آرایش ساده و شیک:

۸۸۲۳۱۳۹۵
 
مشاوره آرایش و میکاپ اروپایی

با میکاپ ارتیست مهشید :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


از پیج اینستاگرام ارایشگاه گلاریس غرب و میکاپ شینون شیک و جدید سالن زیبایی غرب تهران دیدن نمایید.تخفيف هاي  آرایش و میکاپ سالن گلاريس غرب ( مهشید بیوتی) 
مژه به دختران و نو عروسان گيشا (کوي نصر) ، ستارخان ، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا ، صادقيه و مرزداران، گلاریس غرب ، بهترين سالن زیبایی غرب تهران به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای آرایش و میکاپ عروس اعلام مي کند. براي اطلاع از شرایط تخفیف ، قيمت میکاپ و مدت تخفيف آرایش عروس حتما صفحه تخفيف ارایش و میکاپ  شینیون سايت یا پیج اینستا آرایشگاه را ملاحظه نماييد و یا با میکاپ کارهای حرفه ای ما تماس بگيريد.


بهترین آریشگاه زنانه غرب تهران


فرقي ندارد در غرب تهران باشيد يا شمال تهران، در  گیشا هستيد يا شهرک غرب از گوگل مپ بخواهيد تا شما را به سالن زیبایی گلاریس غرب سالن تخصصی میکاپ و شینیون غرب تهران در ستارخان راهنمايي کند.


 
 


فریم زیبا

تلفن رزور میکاپ ساده و جذاب:

۸۸۲۳۱۳۹۵

مشاوره و راهنمایی میکاپ مهشید سلطانمرادی:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵