دیسکوژل ناخن و طراحی ناخن جدید در بهترین سالن ناخن شهرآرا ستارخان و گیشا

یک طراحی ساده ناخن و یک کاشت ناخن دخترانه ساده و شیک می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کند. ترمیم ناخن و کاشت ناخن کوتاه یا بلند، علاوه بر اینکه می تواند باعث سلامت ناخن باشد زیبایی ...

یک طراحی ساده ناخن و یک کاشت ناخن دخترانه ساده و شیک می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کند. ترمیم ناخن و کاشت ناخن کوتاه یا بلند، علاوه بر اینکه می تواند باعث سلامت ناخن باشد زیبایی ناخن را نیز دوچندان می نماید. بی شک  یک مدل کاشت ناخن دخترانه شیک می تواند به زیبایی و جلوه گری بیشتر شما کمک کند.

زنان شیک پوش همیشه رنگ لاک و طرح ناخن های خود را با لباس خود ست می کنند. سلامت و زیبایی ناخن ها و در عین حال استفاده از طراحی ناخن فانتزی و جدید برای این زنان و دختران خیلی با اهمیت است.

سالن زیبایی گلاریس غرب برای شما بانوی زیبا ، مهمترین نکات مربوط به مراقبت از طراحی ناخن جدید، کاشت ناخن دست و پا را تدوین نموده است. در اینجا نکات حرفه ای وجود دارد که به شما  برای مراقبت از ناخن کمک می کند.


ناخن دخترانه زیبا


 خدمات سالن ناخن گلاریس غرب:

بهترین سالن طراحی و ترمیم ناخن شهرارا

•    خدمات تخصصی ناخن عروس، طراحی انواع مدل های ناخن جدید و فانتزی (طراحی کاشت ناخن، طراحی ناخن دخترانه طراحی ناخن جدید با ترکیب لاک های رنگی همیشه جذاب (قرمز ، مشکی و سفید)
•    بهترین مانیکور و پدیکور شهرارا، مانیکور روسی ستارخان
•  انجام طراحی ساده ناخن یا طراحی ناخن جدید، طراحی ناخن مشکی، طراحی ناخن قرمز ، ناخن بنفش و انواع طراحی های فصلی و مناسبتی برای ناخن های طبیعی و مصنوعی : طراحی روی ناخن بهاری، طراحی روی ناخن  تابستانی، طراحی ناخن پاییزی، طراحی ناخن زمستانی، طراحی ناخن فانتزی، طراحی ناخن ولنتاین ، طراحی و کاشت گریم ناخن ، دیسکو ژل ناخن، طراحی ناخن آب رنگی، طراحی ناخن گل برجسته، دیزاین ناخن زیر کاشت کروم و هلوگرام و ....


طرح ناخن کیوت


•    انواع مدل کاشت ناخن، خدمات تخصصی کاشت نچرال ناخن: کاشت ناخن هلویی، کاشت ناخن، کاشت ناخن پا، کاشت ناخن میوه ای، کاشت ناخن بچه گانه، کاشت ناخن ژله ای ، کاشت ناخن بیبی بومر ، کاشت ناخن طبیعی، کاشت ناخن لمینت ناخن و ترمیم ناخن و ژلیش ناخن، کاشت ناخن پودری (کاشت ناخن با پودر)، کاشت ناخن سفید، کاشت گریم ناخن، کاشت دسیکوژل ناخن، آمبره ناخن


بهترین طراحی ناخن دخترانه گیشا


    ژلیش ناخن ، ژلیش فایبر گریم بیبی بومر
•    لمینت ناخن طبیعی، لمینت ناخن هلویی
•    خدمات تخصصی ترمیم ناخن

•   خدمات تخصصی ناخن و اسپا

•    کوکتل تراپی پا

•    دیسکوژل ناخن

•    مرکز تخصصی آموزش و خدمات ناخن در گیشا شهرآرا و ستارخان


طرح ژلیش ناخن کوتاه ،طرح ناخن کیوت


گلاریس غرب بهترین سالن ناخن شهرآرا و ستارخان
  آدرس ما : تهران-جلال آل احمد- خيابان شهرآرا (آرش مهر) - ضلع جنوبي پارک شهرآرا - کوچه32- پلاک2- واحد 28-سالن تخصصی ناخن آرایشگاه گلاریس غرب


طراحی ناخن با نگین


تلفن سالن ناخن شهرآرا:

88231395

مشاوره کاشت ناخن در شهرارا و ستارخان تهران:

09362048315براي ديدن  پيج اينستاگرام آرایشگاه گلاريس غرب کليک کنيد  و از نمونه کارهاي جديد طراحی ناخن ديدن نماييد. 
 

سوالات شما:
لمینت ناخن چیست؟ آیا  کاور ناخن با لمینت ناخن تفاوت دارد؟
خیر لمینت ناخن همان کاور ناخن است که به عنوان یک روش کاشت نچرال و طیبعی ناخن شناخته می شود.بهترین سالن طراحی ناخن شهرارا، گیشا و ستارخان


ژلیش ناخن چیست؟
آیا می توان مدل های مختلف طراحی ناخن را روی ناخن مصنوعی اجرا کرد؟ ناخن مصنوعی برای کاشت ناخن استفاده می شود و همه کارهای که برای کاشت ناخن انجام می شود را می توان برای ناخن مصنوعی هم انجام داد از یک طراحی ساده با لاک ناخن گرفته تا طراحی ناخن حرفه ای ، ژلیش ناخن روی ناخن مصنوعی، ناخن مصنوعی بچه گانه و ناخن مصنوعی عروس
آیا تخفیفات منطقه ای برای خدمات کاشت و طراحی ناخن دارید؟ بله در مناسبت های خاص و برای مناطق گیشا (کوی نصر)،صادقیه، شهرآرا، ستارخان ، مرزداران و تهران ویلا تخفیف هایی خاصی را برای ترمیم ناخن ، طراحی ناخن و انواع مدل کاشت ناخن در سایت آرایشگاه اعلام می کنیم.

 


عکس طراحی ناخن


دیسکو ژل ناخن چیست؟

یک نوع لاک ژل بسیار بادوام است که در چند مرحله انجام می شود.
دیسکو ژل حاوی ذرات اکلیلی زرق و برق داره که بسیار زیبا است. دیسکو ژل زیر نور درخشندگی فوق العده ای داره و خیلی لاکچری و خاص است.  ،دیسکو ژل چسبندگی فوق العاده ای دارد و بسیار شیک است. می توان گفت که دیسکو ژل محصولی بین ژل رنگی و لاک ناخن هستند.


دیسکو ژل ناخن


نکات مربوط به مراقبت از طراحی ناخن جدید، کاشت ناخن در سالن تخصصی ناخن گلاریس 

نکته شماره 1: ناخن ها و دستان خود را تمیز نگه دارید.

دستهای کثیف هم از نظر سلامتی و از هم نظر زیبایی مشکل ایجاد می کنند. ناخن های کثیف نه تنها بهداشتی نیستند ، بلکه جذاب هم نیستند. ناخن های دست شما لاک و طراحی روی آنها می توانند قسمتی از زیبایی های شما باشند. در طول روز ناخن های شما می توانند خاک و ذرات را از نقاط مختلف جمع آوری کنند. این تجمع خاک می تواند استحکام ناخن های شما را کم کرده و به ناخن های شما آسیب برسانند.


طرح ناخن سفید مشکی


نکته شماره 2: بهتر است برای تقویت استحکام  ناخن ها از لوسیون استفاده کنید

لوسیون به شما کمک می کند تا به راحتی دچار عفونت یا قارچ ناخن نشوید. ما در طول یک روز به چیزهای زیادی دست می زنیم. پوست شما مانعی قوی در برابر میکروب هایی است که با آنها مواجه می شوید. خشکی پوست می تواند منجر به ترک هایی شود که عامل عفونت های باکتریایی هستند ، بنابراین همواره مراقب سلامتی ناخن های دست و پای خود باشید.

نکته شماره 3: تا جایی که می توانید از مواد شیمیایی خودداری کنید

در انتخاب محصولات زیبایی و سلامتی، دقیق باشید. هرچه مواد شیمیایی یک محصول بیشتر باشد ، آسیب بیشتری به ناخن ها و پوست شما وارد می کند. در صورت امکان محصولات ارگانیک را انتخاب کنید و سعی کنید از تداخل مکرر پاک کننده ها با لاک ناخن جلوگیری کنید. استفاده از دستکش می تواند شدت تماس شیمیایی شما را با پاک کننده ها کاهش دهند.

نکته 4: ناخن های خود را خشک نگه دارید

تماس دست و پا با آب در طول روز اجتناب ناپذیر است چرا که شما باید دوش بگیرید ، خانه خود را تمیز کنید و دستان خود را بشویید. با این حال ، سعی کنید از خیس شدن ناخن ها به مدت طولانی اجتناب کنید . خیس شدن ناخن ها می تواند منجر به شکستگی ، قارچ و عفونت های ناشی از رطوبت و تجمع باکتری ها در زیر و اطراف ناخن ها شود. خوب است از دستکش های لاستیکی یا پارچه ای برای محافظت هنگام شستن ظرف ها یا تمیز کردن وان استفاده کنید. همچنین دست ها و ناخن های خود را پس از تماس غیرقابل اجتناب و معمول با آب خشک کنید.فرقی ندارد در شمال تهران باشید یا در غرب تهران، در یوسف آباد باشید یا فاطمی از  گوگل مپ، بخواهید شما را به آرایشگاه تخصصی ناخن گلاریس غرب بهترین سالن کاشت و طراحی ناخن در ستارخان برساند.
مژه به دختران و بانوان گیشا(کوی نصر)،ستارخان، شهرآرا،پاتریس، تهران ویلا، صادقیه و مرزداران، سالن تخصصی کاشت و ترمیم ناخن شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای را اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف حتما صفحه تخفیف های سایت را ملاحظه نمایید و برای نوبت طراحی ناخن حرفه ای  با ما تماس بگیرید.


تلفن تماس سالن ناخن شهرارا :

۸۸۲۳۱۳۹۵ 

مشاوره کاشت و ترمیم حرفه ای در ستارخان و شهرارا:

09362048315