بهترین سالن رنگ مو، هایلایت و هیدن لایت در ستارخان شهرآرا و رنگ مو فانتزی

رنگ موی سال 1402 رنگ موی تکه ای و رنگ موی لاکچری  را از سالن گلاریس غرب بهترین مرکز رنگ مو در ستارخان و شهرآرا بخواهید.هایلایت های فانتزی و رنگ و مش های خاص گلاریس زیبا و دوست داشتنی هستند. اکنون به ...

رنگ موی سال 1402 رنگ موی تکه ای و رنگ موی لاکچری  را از سالن گلاریس غرب بهترین مرکز رنگ مو در ستارخان و شهرآرا بخواهید.هایلایت های فانتزی و رنگ و مش های خاص گلاریس زیبا و دوست داشتنی هستند. اکنون بهترین زمان برای امتحان کردن رنگ موی است که همیشه آرزویش را داشتید گلاریس با ترکیب زیبای رنگ‌ موها ، دیوانه کننده ترین مدل رنگ مو ،هایلایت ، بالیاژ و آمبره را برای شما خلق می کند.

خدمات رنگ و مش گلاریس غرب

آرایشگاه خوب برای رنگ مو و مش در غرب تهران

88231395


هیدن لایت

عکس هیدن لایت زیبا


در گلاریس غرب بهترین سالن رنگ و لایت تخصصی گیشا، ستارخان و شهرآرا متناسب با فرم صورت شما، انواع هایلایت و رنگ موهای سال را پیشنهاد و اجرا می کنیم. بهترین و جدید ترین هایلایت مو، هایلایت موی کوتاه، هایلایت موی مشکی، هیدن لایت مو، هایلایت نسکافه ای، بالیاژ مو را از سالن رنگ و مش گلاریس  بخواهید. سلامت موی شما و استفاده از مواد کاملا طبیعی و ارگانیک برای ما بسیار مهم است.


برای داشتن یک رنگ موی زیبا گلاریس غرب را انتخاب نمایید.

ارایشگاه حرفه ای برای رنگ موی جدید در غرب تهرانآدرس سالن زیبایی گلاریس غرب :

مرکز تخصصی رنگ مو در تهران
 تهران- ستارخان- خیابان شهرآرا - ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸ .


رنگ سال 1402

آمبره : رنگ موی لاکچری


تلفن تماس با گلاریس غرب

بهترین سالن رنگ و لایت ستارخان تهران :

88231395    

مشاوره با

متخصص لایت و مش غرب تهران:

09362048315


هایلایت ها و رنگ موی های پر طرفدار در تهران و ایران
از نظر بهترین استاد رنگ مو در ایران رنگ موی عسلی، رنگ موی زیتونی، رنگ موی دودی، رنگ موی شرابی، رنگ موی یخی،رنگ مو آبی کاربنی، رنگ مو فانتزی، رنگ مو قهوه ای شکلاتی، رنگ مو و هایلایت نسکافه ای،رنگ مو کرم استخوانی و رنگ مو شکلاتی جزء پرطرفدار ترین مدل رنگ موهای امروز ایران هستند. رنگ کاران حرفه ای گلاریس متناسب با رنگ پوست و سلیقه شما بهترین ها را برای شما معرفی می نمایند.


هایلایت دخترانه روی موی مشکی شیک و زیبا


رنگ موی قهوه ای فندقی


نکات حرفه ای رنگ کارمو  گلاریس غرب برای  انتخاب سبک رنگ و نوع  هایلایت

معمولا زنان و دختران هر ساله به دنبال رنگ سال و به طبع آن رنگ مو سال هستند. و با عبارتی چون رنگ موی سال 1402 یا رنگ مو سال 2023 به دنبال آخرین مدل های زیبایی در رنگ مو هستند. اما در یک بالیاژ مو و هایلایت حرفه ای علاوه بر آگاهی از رنگ موی سال ، حتما به موارد زیر توجه نیز توجه کنید.


رنگ مو شنی ماسه ای

رنگ مو شنی ماسه ای


هیدن لایت فانتزی

رنگ مو فانتزی، هیدن لایت ، هایلایت زیبا


گلاریس غرب بهترین سالن رنگ مو غرب تهران

winkآرایشگاه خوب برای رنگ و مش غرب تهرانwink


انتخاب رنگ مو و لایت بر اساس رنگ چشم شما

رنگ چشم یکی از راه های عالی برای تعیین رنگ موی عالی است. هایلایت و رنگ مویی که انتخاب می کنید باید چشمان شما را برجسته و زیبا تر نماید .


اگر چشم آبی هستی یا در یک مهمانی می خواهی از لنز آبی استفاده کنی بهترین رنگ مو و هایلایت عالی برای چشم آبی رنگ چیست؟

بهترین رنگ مو و هایلایت برای خانم های که دارای رنگ پوست گرم (سبزه ) و چشمان آبی: بهترین پیشنهاد، هایلایت و رنگ مو قهوه ای طلایی، بلوند عسلی و قهوه ای شاه بلوطی است.
بهترین هایلایت و رنگ مو برای خانم ها و دخترانی که دارای رنگ پوست سفید و چشم‌های آبی هستند، رنگ‌ مو هایی مانند: هایلایت بلوند، رنگ مو پلاتینی و قهوه‌ای مایل به قرمز است. این رنگ مو واقعاً چشم‌ها را برجسته  و شما را زیبا تر می‌کنند. البته امروزه با هیدن لایت ، فیس فریم مو و مانی پیسز که در ایران رنگ موی تکه ای هم گفته می شود می توان انواع ترکیب رنگ های زیبا را اجرا کرد.


رنگ مو عسلی روشن


بهترین هایلایت و رنگ مو برای خانم های با چشمان سبز یا لنز سبز

بهترین رنگ مو و هایلایت برای خانم های که دارای رنگ پوست گرم و چشم‌های سبزهستند : رنگ موی شرابی است. رنگ موی شرابی  همیشه با چشم‌های سبز رنگ عالی به نظر می‌رسد و شما را متمایز می‌کند. برای خانم های با رنگ پوست سبزه، هایلایت و رنگ موهایی مانند رنگ موی بلوند قهوه ای،هایلایت نسکافه ای یا بلوند توت فرنگی بهترین است. اگر می خواهید رنگ سبزه تری داشته باشید، رنگ موی قهوه ای با ته رنگ قرمز انتخاب کنید. رنگ موی مشکی (پر کلاغی) هم افسانه ای به نظر می رسد.


هایلایت شرابی ،رنگ مو شرابی


بهترین هایلایت و رنگ مو برای خانم های که دارای رنگ پوست سفید و چشمان سبزهستند، هایلایت  یا رنگ موی شرابی است. اما رنگ موی مسی هم عالی می شود. رنگ مو بلوند را هم می توانید انتخاب کنید، هایلایت بلوند ، طلایی یا پلاتینی هم برای این افراد خیلی زیبا هستند. رنگ موی فانتزی و رنگ موی پاستیلی هم برای پوست های سبزه بسیار زیبا می شوند.

یادتان باشد سایه های تیره قهوه ای و مشکی با چشمان سبز روشن خیره کننده به نظر می رسند.

بهترین هایلایت و رنگ مو برای چشمان قهوه ای 

بهترین رنگ مو و هایلایت برای خانم هایی که دارای رنگ پوست سبزه و چشم های قهوه ای، رنگ موی قهوه ای تیره است. این ترکیب رنگ پوست و رنگ چشم همیشه فوق العاده به نظر می رسند. رنگ موی شرابی نیز یکی دیگر از رنگ موهای خوب و زیبا است. هایلایت شرابی روی موهای قهوه ای نیز بسیار جذاب و عالی است.
بهترین هایلایت و رنگ مو برای خانم هایی که دارای رنگ پوست سفید و چشم های قهوه ای هستند، رنگ موی قهوه ای است، هایلایت شکلاتی تیره با این رنگ پوست و رنگ چشم عالی به نظر می رسد. رنگ‌های قهوه‌ای روشن‌تر مانند عسلی یا رنگ‌هایی با ته‌رنگ‌های بلوند، هم دیدنی به نظر می‌رسند.


هایلایت شکلاتی ، رنگ مو شکلاتی


بهترین هایلایت و رنگ مو برای دختران با چشمان عسلی

بهترین لایت و رنگ مو برای خانم های که دارای رنگ پوست سبزه و چشم های فندقی دارند چیست؟ این خانم ها می توانند انتخاب های زیاد تری داشته باشند. با انتخاب هر رنگ مو می توانید برق چشمانتان را تغییر دهید. برای نشان دادن رنگ سبز در چشمان خود بیشتر به رنگ موی شرابی بروید. وقتی چشم های فندقی دارید فضای بیشتری برای بازی با رنگ مو های خود دارید. 


برای خانم های که دارای رنگ پوست سفید و چشم های فندقی هستند: رنگ موی بلوند و قهوه ای روشن عالی به نظر می رسند. وقتی چشمان فندقی دارید، می توانید بیشتر با رنگ ها بازی کنید و لایت های متفاوت لذت ببرید. رنگ موی قرمز واقعاً زیبا به نظر می رسد، اما با این لایت سایه ملایم تری را امتحان کنید. زیاده روی در هر چیزی می تواند زیبایی شما را از بین ببرد.


بالیاژ مو: ویژه خاص پسندان
بالیاژ مو را خانم های امروزی و جوان بیشتر می پسندند. در بالیاژ رنگ‌های صاف و یکنواخت جای خود را به رنگ‌های چند بعدی داده اند که با اکستنشن های رنگی، برای ایجاد مدل‌های پویا و  جذاب استفاده می شود. بالیاژ مو یک رنگ موی لاکچری و خاص است، بالیاژ مو در نوع خود بی نظیر است. زیرا بسته به رنگ پایه، برش انتخابی و بافت طبیعی مو، شما را جذاب و متفاوت تر می نماید.


رنگ مش استخوانی


آرایشگاه رنگ و مش ستارخان


 آمبره زیبا -رنگ موی Ombre
انتخاب آمبره مو تا حد زیادی به رنگ موهای طبیعی شما و تا حدی به طول آن بستگی دارد، اما صرفا محدود به طول مو نیست. شما به راحتی می توانید یک آمبره معکوس انتخاب کنید یا ترکیب های خلاقانه ای از  امبر موهای کوتاه را امتحان کنید تا ظاهری جذاب تر و با وقارتری داشته باشید. امروزه آمبره روسی و رنگ مو کرم استخوانی،رنگ موی دودی زیتونی با مش استخوانی،رنگ مو مسی قهوه ای جر رنگ موهای لاکچری پرطرفدار تهران هستند.هایلایت کلاسیک مو
هایلایت مو و ترکیب رنگ های جذاب آن برای کسانی که می خواهند هم جذاب و زیبا باشند و هم خیلی متفاوت به نظر نرسند بسیار عالی است.
هایلایت خاکستری
هایلایت خاکستری را  دختران و زنان جوان بسیار می پسندند. امروزه در تهران انتخاب شیک پوشان هایلایت خاکستری  و هایلایت دودی است. جذابیت این هایلایت ها بسیاری از خانم های میان سال را تشویق کرده که  هایلایت خاکستری و هایلایت دودی را برای مجالس انتخاب نمایند. مهم نیست چه سنی دارید، هایلایت دودی و نسکافه ای شما را زیبا تر و جوان تر می کنند. اگر هایلایت دودی را دوست دارید، برای الهام گرفتن از گالری کارهای انجام شده از اینستاگرام آرایشگاه گلاریس غرب دیدن کنید و از نمونه کارهای رنگ و لایت مو بهترین را انتخاب نمایید.


بالیاژ


رنگ مو هایلایت دودی


هایلایت کاراملی(هایلایت کاراملی صدفی و هایلایت کاراملی نسکافه ای)
هایلایت کاراملی امروزه یکی از محبوب‌ترین هایلایت ها است. موهای مشکی با هایلایت های کاراملی ترکیب خوبی از سایه ها را ارائه می دهد. هایلایت کاراملی روی موی قهوه ای نیز بسیار جذاب است. آن دسته از دخترانی که می خواهند هایلایت های ملایم تری داشته باشند که رنگ چهره را شاداب می کند و چشم ها را درخشان تر می کند، باید هایلایت بلوند کاراملی روی موهای قهوه ای روشن امتحان کنند.رنگ مو کرم استخوانی یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم ها و دختران سخت پسند است.


آمبره روسی


گلاریس غرب بهترین در هیدن لایت و رنگ مو های فانتزی غرب تهران

از دیگاه کاربران نی نی سایت
 


هایلایت شرابی
هایلایت شرابی روی موی مشکی خاص و متفاوت است ،هایلایت شرابی روی موهای قهوه ای نیز استفاده می‌شوند،هایلایت شرابی بادمجانی و هایلایت شرابی بنفش از ترکبیب درست و حرفه ای این رنگ ها بدست می آید.، بنابراین یکی از بهترین رنگ مو ها و هایلایت ها برای خانم های سبزه‌ است که می‌خواهند تغییر قابل مشاهده و در عین حال نه چندان اساسی در رنگ مو داشته باشند. در عین حال، استفاده از موهای شرابی می‌تواند قدمی به سمت یک رنگ پر متفاوت باشد که قبلا نداشته اید.


از نمونه کارهای هایلایت،رنگ مو و مش و لایت سالن زیبایی گلاریس در پیج اینستاگرام دیدن کنید.


رنگ موی لاکچری

رنگ موی لاکچری تیره


فرقی ندارد در غرب تهران باشید یا شمال تهران، در  مرزداران هستید یا تهران ویلا از ،گوگل مپ، بخواهید تا شما را به گلاریس غرب بهترین آرایشگاه و سالن رنگ مو و هایلایت ستارخان و گیشا راهنمایی کند.
تخفيف هاي رنگ مو سالن گلاريس غرب مرکز تخصصی رنگ و مش غرب تهران

مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن رنگ و مش غرب تهران در ستارخان به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را  برای انواع لایت ، هایلایت ، رنگ مو و مش اعلام مي کند. براي اطلاع از قيمت رنگ و مش پر تهران و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سایت آرایشگاه را ملاحظه نماييد يا با همکاران ما تماس بگيريد.


گلاریس غرب، بهترین مرکز تخصصی رنگ مو در تهران

88231395    

مشاوره با

متخصص لایت و مش و فیس فریم مو در غرب تهران:

09362048315


لینک های مرتبط :

بهترین کراتین و پروتئین تراپی مو در غرب تهران


آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو غرب تهران


آرایش دخترانه و میکاپ لایت ساده اروپایی انتخاب جدید دختران و زنان


کلمات کلیدی :هیدن لایت،رنگ موی لاکچری،هایلایت رنگ مو فانتزی،هایلایت لایت مو، رنگ موی یخی کریستالی،رنگ فانتزی دخترانه پایین مو،