بهترین کوپ کار شهرآرا، گیشا ستارخان مدل کوتاهی مو زنانه جدید

گلاریس غرب بهترین کوپ کارهای غرب تهران را دعوت کرده است. تا دختران و زنان ستارخان و گیشا بتوانند انواع مدل های کوتاهی مو زنانه 2022 و کوپ های ژورنالی جدید را انتخاب نمایند. با هیرکات های ژورنالی ( مدل کوتاهی باب ...

گلاریس غرب بهترین کوپ کارهای غرب تهران را دعوت کرده است. تا دختران و زنان ستارخان و گیشا بتوانند انواع مدل های کوتاهی مو زنانه 2022 و کوپ های ژورنالی جدید را انتخاب نمایند. با هیرکات های ژورنالی ( مدل کوتاهی باب ، کوتاهی مو لیر، کوتاهی دخترانه فارا و مدل کوتاهی ویچ ) متفاوت و خاص باشید.


سالن کوتاهی مو زنانه ستارخان


آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه در ستارخان:

88231395  

مشاوه با کوپ کار گلاریس غرب:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


امروزه پیدا کردن یک ارایشگاه خوب برای کوتاهی مو زنانه یا چگونگی انتخاب بهترین سالن کوپ ژورنالی در تهران برای زنان و دختران بسیار با اهمیت تر  از گذشته شده است. تنوع هیرکات دخترانه و تاثیری که این هیرکات ها بر جذابیت زنان دارد یکی از دلایل تمایل زیاد دختران و زنان به انجام مدل های کوتاهی جدید است. 


مدل کوتاهی مو ۲۰۲۲


کوتاهی مو زنانه و مدل های کوتاهی مو 2022 آدرس بهترین سالن کوتاهی مو زنانه ستارخان در شهرارا:

و آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در غرب تهران
تهران- ستارخان- خیابان شهرآرا (آرش مهر) - ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- بهترین سالن تخصصی کوتاهی مو و کوپ ژورنالی در گیشا


مدل کوتاهی مو ۲۰۲۲


از پیج اینستاگرام ارایشگاه گلاریس غرب و مدل های جدید سالن کوتاهی مو زنانه شهرآرا دیدن نمایید.
 

تلفن رزور سالن کوتاهی مو دخترانه :

88231395  

شماره مشاوه با کوپ کار گلاریس غرب

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


مدل کوتاهی لیر


خدمات سالن کوتاهی مو زنانه و دخترانه گلاریس غرب

بهترین سالن کوتاهی مو زنانه در غرب تهران

تخصص کوپ کارهای گلاریس اجرا و آموزش انواع مدل های مو و کوپ های ژورنالی جدید زنانه و کوتاهی مو بچه گانه است . انواع مدل های کوتاهی مو و هیرکات های ژورنالی جدید را کوپ کار های حرفه ای آرایشگاه گلاریس غرب بخواهید.

گلاریس غرب آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در گیشا


کوتاهی مو مدل باب


انواع مدل های کوتاهی مو در سالن کوتاهی مو ستارخان: مدل کوتاهی مو تا سرشانه، مدل موی دخترانه ساده و مدل مو کوتاه مجلسی، مدل موی کوتاه تیکه تیکه، مدل مو دختر بچه ساده و شیک 
آموزش انواع مدل های کوتاهی مو زنانه ، کوپ ژورنالی جدید و هیرکات های دخترانه.آموزش کوتاهی مو با موزر و قیچی 

هیرکات های ژورنالی و انواع مدل های کوتاهی مو دخترانه جدید : کوتاهی مو با موزر، مدل مو کوتاه دخترانه تا گردن، کوتاهی جلوی مو مدل پر، کوتاهی مو بچه گانه ، کوتاهی موی کودک و کوتاهی مو بچه گانه، کوتاهی جلو مو یک طرفه
کوپ های جدید و ژورنالی ، کوپ باب (مدل کوتاهی باب) ، کوپ باب (مدل کوتاهی باب) ، کوپ مو پسرانه (کوتاهی مو پسرانه)

هیرکات جدید زنانه و دخترانه ، هیرکات های ژورنالی
مدل کوتاهی مو زنانه 2022 : کوپ مدل کوپ فارا ، مدل کوپ لیر ، مدل کوپ پیکسی ، مدل کوپ فانتزی ،  مدل موی کرنلی ، مدل موی مصری، مدل موی باب و باب ویج، مدل موی پیکسی ، اجرای تخصص مدل مو برای عروسی 


کوتاهی مو زنانه شیک


خدمات سالن تخصصی کوتاهی مو  در ستارخان و گیشا:

  • مدل موی کوتاه تیکه تیکه ، مدل کوتاهی مو زنانه 2021، مدل کوتاهی مو تا سر شانه ،کوتاهی مو دخترانه ، کوتاهی مو با موزر، کوتاهی لیزری، نوک گیری مو ،مدل کپ (کوپ) کوتاه و بلند
  • کراتینه مو ، بوتاکس مو، احیاء مو ، پروتئین تراپی مو
  • درمان موخوره و موخوره گیری با قیچی ،
  • شینیون های شیک و ساده، بافت مو ، اکستنشن مو،
  • آموزش کوتاهی مو با ماشین

شینون جمع پایین


گلاریس غرب بهترین سالن کوتاهی مو زنانه در ستارخان تهران:

88231395  

 هیرکات ژورنالی و کوپ مو با بهترین کوپ کار غرب تهران:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵
 


کوپ ژورنالی کوتاه


با نگاهی به روندهای گوگل در سال های اخیر متوجه می شویم که غیر از عبارت " مدل کوتاهی مو" در آرایشگاه زنانه ، کلمات کلیدی چون: بهترین سالن کوتاهی مو در تهران، سالن کوتاهی خوب، ارایشگاه خوب برای کوتاهی مو  ، هیرکات های جدید، کوپ ژورنالی ، کوپ ژورنالی کوتاه ، کوپ مدل باب، کوپ مدل لیر، مدل کرنلی، کوپ پیکسی و مدل فارا، مدل مو خامه ای دخترانه، مدل کوتاهی، مدل مو کپ دخترانه و ... برای زنان و دختران با اهمیت تر شده اند.
کوپ کار های حرفه ای گلاریس ، انواع مدل های مو  بچه گانه  و بهترین کوتاهی مو زنانه در شهرآرا، گیشا ، ستارخان ، پاتریس ، تهران ویلا و مرزداران را برای شما  و کودکان دلبندتان انجام می دهند.


آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در گیشا


معرفی برخی از مدل های کوتاهی مو توسط بهترین کوپ کار تهران
کوتاهی مو زنانه مدل موی باب
کوتاهی مدل باب، بی شک یکی از محبوب ترین مدل های کوپ در بین دختران و زنان است و برای همه دختران و زنان در سنین مختلف جذابیت دارد. تنوع این مدل کوتاهی مو با توجه به اندازه مو ، بافت مو، حجم مو ، حتی رنگ مو متفاوت است. به همین خاطر انواع مدل کوتاهی باب بلند، مدل موی باب کوتاه ، مدل موی باب فانتزی ، مدل موی باب نامتقارن،مدل کوتاهی باب کلاسیک و مدل کوتاهی باب فرانسوی   جز مدل های کوتاهی پر طرفدار شده است.


کوتاهی موی زنانه مدل مو کوتاه مجلسی ، مدل موی پیکسی
جذابیت مدل پیکسی  با  کات های مخلوطی تکمیل می شود. با کات های (برش‌های) نامتقارن و چتری‌های کناری بلندتر ، می‌توانید جلوه خاصی را به موهای خود بدهید.

حالت موها در مدل موی پیکسی کوتاه چگونه است؟ در مدل کوتاهی پیکسی موها در  پشت و دور سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر است. مدل پیکسی دارای چتری خیلی کوتاه است. این مدل مو توسط فرنچایز پریا دیزنی، وبا شخصیت تینکربل شناخته شد.
 


مدل موی لیر یا چند لایه
مدل موی لیر جذاب و  فریبنده است اگر موهای کوتاه تا متوسط دارید شما می توانید از مدل لیر استفاده کنید. در مدل کوی لیر میزان بلندی موها به سلیقه شما بستگی دارد. مدل لیر بیشتر برای خانم ها و دختران جوانی که  موهایی پرپشت دارند و می خواهند حجم موهای خود را کم کنند عالی است . این مدل مو  می تواند زیبایتان را چند برابر کند.


مدل موی شگی لیر  ( مدل کوتاهی شگی )  
موها در مدل موی شگی  دارای کات های  نامرتب است. اگر به دنبال یک هیر کات نامتعارف در اندازه دلخواه خود هستید، می توانید مطمئن باشید که یک مدل موی شگی لیر انتخابی عالی خواهد بود. مدل موی شگی بسیار متنوع و متفاوت است مدلی را انتخاب کنید که با صورت شما متناسب باشد.


مدل موی فارا
در مدل موی فارا ، معمولا قد مو کوتاه نمی‌شود و مو حالت لایه لایه به خود می‌گیرد. مدل موی فارا  برای حجیم نشان دادن موهای نازک و کم حجم بسیار مناسب است.


 


بهترین مدل کوتاهی مو برای فرم صورت من کدام است؟

پیشنهاد بهترین کوپ کارهای تهران در سالن گلاریس غرب برای انواع کوتاهی مو دخترانه :

مدل کوتاهی مو دخترانه برای صورت مستطیلی
زنانی که صورت مستطیلی دارند باید از مدل کوتاهی لیر متوسط استفاده نمایند که بتواند کشیدگی فک و صورت را کاهش و صورت خود را جذاب تر نمایند. کوپ لیر متوسط گزینه مناسبی برای این خانم ها است. استفاده از مدل های کوتاهی بسیار بلند برای این نوع از خانم ها مناسب نیست. اگر مدل موی بلند را انتخاب می‌کنید، سعی کنید موهای خود را با فر، موج‌دار یا حالت دار کنید که باعث افزایش حجم افقی و نرم شدن زوایای تیز صورت شما ‌شود. شینیون‌ مو کوتاه و اروپایی نیز برای این صورت ها مناسب است. اگر از کوتاهی جلو مو استفاده می کنید موهای چتری با لبه‌های نرم و گرد را انتخاب کنید.


مدل کوتاهی مو زنانه برای صورت های بیضی شکل
اگر فرم صورت شما بیضی شکل است، بانوی خوش شانسی هستید. دخترانی با صورت‌های بیضی می‌توانند از انواع کوپ های ژورنالی و هیرکات های حرفه ای و شینیون های جدید بدون دغدغه استفاده نمایند. اما اگر به دنبال مدل موی خاص و متفاوتی هستنید، باید شینیون های بلند یا یک کوپ کوتاه زیبا را انتخاب کنید. برای خانم هایی با صورت بیضی که موهای کوتاه را دوست دارند، مدل موی باب و یا مدل موی لوب با لایه های ظریف بسیار شیک به نظر می رسد. از طرف دیگر، اگر موهای بلند را ترجیح می دهید، از مدل موی لیر متوسط استفاده کنید و موهای خود را با فر حالت دهید تا از کشیده شدن صورت خود جلوگیری کنید.


مدل کوتاهی مو دخترانه برای صورت های مربعی
خانم های با صورت مربعی شکل، دارای پیشانی کشیده، گونه های پهن و خط فک درشت  هستند. اگر صورت مربعی دارید، انتخاب مدل موی کوپ می تواند ویژگی‌ها را متعادل و جذاب تر نماید. برای انتخاب ظاهری متناسب با ساختار استخوانی شما ، یک مدل مو و شینیون کنار سر (کنار صورت) می تواند صورت شما را جذاب تر نماید. برای این خانم ها کوپ لیر بلند می تواند جذاب و خاص باشد. اگر موی بلند دوست دارید، یک مدل موی باب کوتاه و چند لایه انتخاب مناسبی برای شماست. 


مدل کوتاهی مو برای دخترانی که صورت قلبی دارند
اگر صورت قلبی شکل دارید، سعی کنید شکل صورت خود را با مدل موی مناسب متعادل کنید به شکلی که عرض ابروی شما را کاهش دهد و پهنای نیمه پایینی صورت شما را افزایش دهد. به عنوان مثال، یک مدل موی بلند در کنار صورت می تواند بخشی از پیشانی شما را پنهان می کند در حالی که چشم ها کشیده تر نشان می دهد. همچنین می‌توانید مدل موی فر ریز را انتخاب کنید. مدل کوتاهی پیکسی با یک بافت‌ موی جذاب نیز می‌تواند در صورت قلبی شما، زیبا به نظر برسد، در کل مدل موی باب یا مدل موی لوب به خاطر اینکه می توانند اطراف فک شما را بپوشانند گزینه های مناسبی خواهند بود.


مدل کوتاهی مو برای بانوانی که صورت الماسی (صورت کشیده) دارند
جذاب‌ترین مدل کوتاهی مو برای دختران و عروس خانم های که چهره‌های الماسی دارند باید به گونه ای باشد که زوایای تیز صورت خام ها  را متعادل نماید. برای داشتن صورتی متعادل تر ، یک مدل موی لیر متوسط یا بلند فردار با امواج ژولیده گزینه مناسبی است. از طرف دیگر، کوتاهی مو مدل باب بلند تا اندازه چانه نیز گزینه بسیار عالی خواهد بود. همچنین می توانید یک شینیون دم اسبی بلند را نیز امتحان کنید.


کوتاهی مو دخترانه


مدل کوتاهی مو برای دخترانی که صورت های گرد دارند 
دخترانی که شکل‌ صورت آنها گرد است معمولاً دارای طول و عرض مشابه و همچنین گونه‌های برجسته و گرد دارند. بنابراین، جذاب‌ترین مدل‌های مو برای خانم‌هایی که صورت‌های گرد دارند، کوتاهی مو لیر بلند و کوپ پیکسی نامنظم پیشنهاد می شود. اگر کوپ لیر را انتخاب می کنید، کوتاهی لیر بلند را انتخاب کنید. اگر دارای صورت گردی هستنید از کوتاهی مدل باب کوتاه و کوپ توپی ، لیر کوتاه و مدل موهای فر دار که باعث افزایش گردی صورت شما می شوند استفاده نکنید .


مدل کوتاهی مو برای دخترانی که صورت های مثلثی شکل دارند
برای خانم هایی که صورت مثلثی دارند، انتخاب مدل مویی مناسب است که شکل فک را متعادل کند. سعی کنید یک کوتاهی موی لیر را انتخاب کنید، که با ظاهر صورت شما  تناسب داشته باشد. بهتر است از کوپ باب کوتاه  استفاده نکنید ولی  اگر موهای کوتاهی دارید و مدل موی کوتاه را ترجیح می‌دهید، مدل موی لیر را انتخاب کنید. برای کوتاهی جلوی مو مدل‌های چتری کوتاه یا سبک و شلخته نیز عالی به نظر می‌رسند  اما بهتر است برای کوتاهی جلو مو از موی چتری‌ کامل و موی چتری‌های بلند اجتناب کنید.


فرقی ندارد در شمال تهران باشید یا در غرب تهران، درخیابان ستارخان باشید یا صادقیه تهران از گوگل مپ بخواهید شما را به گلاریس بهترین سالن کوتاهی مو غرب تهران در ستارخان می رساند.مژه به دختران و بانوان گیشا (کوی نصر) ، ستارخان، شهرآرا، پاتریس، تهران ویلا، صادقیه و مرزداران، سالن کوپ و کوتاهی شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای را در همه لاین های آرایشی و زیبایی اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف حتما صفحه تخفیف های سالن کوتاهی مو گلاریس غرب را ملاحظه نمایید یا با بهترین کوپ کار های تهران تماس بگیرید.دریافت نوبت از آرایشگاه کوتاهی و هیرکات ژورنالی در غرب تهران

: ۸۸۲۳۱۳۹۵  

مشاوره با کوپ کار حرفه ای گلاریس :

09362048315


کلمات کلیدی: بهترین سالن زیبایی تهران، بهترین سالن میکاپ غرب تهران، بهترین سالن آرایش عروس غرب تهران در ستارخان، بهترین آرایشگاه زنانه تهران، بهترین آرایشگاه زنانه ستارخان ،آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو در گیشا