مدل براشینگ مو کوتاه و کرلی موی باز آرایشگاه ستارخان در غرب تهران

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و یکدست نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و هم موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل های براشینگ مو را انجام دهند.

...

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و یکدست نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و هم موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل های براشینگ مو را انجام دهند.

براشینگ مو می تواند با انواع شینیون مو و بافت مو به صورت هنرمندانه ترکیب گردد و انواع براشینگ های مجلسی جدید را ایجاد نماید.

کرلی موی بلند یکی از پر طرفدارترین مدل موی کرلی در بین دختران و زنان است.  


مدل مو کرلی


انواع براشینگ ،شینیون موی کوتاه، براشینگ مجلسی و کرلی مو حرفه ای را از گلاریس غرب بخواهید.

تهران-ستارخان- شهرارا و گیشا

88231395


امروزه تکنیک های مختلفی برای صافی و ابریشمی سازی موهای زنان و دختران استفاده می شود. از کراتینه مو گرفته تا پروتیئن تراپی و بوتاکس مو . برای دختران و زنان جوان زیبایی ، سادگی و نچرال بودن براشینگ مو بسیار با اهمیت است.


براشینگ موی کوتاه


کرلی مو
برخلاف براشینگ مو در مدل کرلی به دنبال حالت دادن و فرکردن (موج دار کردن) موها هستیم. در مدل کرلی مو موها کاملا فر نیست و فقط قسمت های دلخواهی از موی شما فر دار می شوند. مدل مو کرلی باز و کرلی موی بلند 2 مدل موی کرلی پر طرفدار دخترانه هستند.

گلاریس غرب بهترین سالن کرلی موی ستارخان و گیشا براشینگ مو کوتاه(براشینگ موی کوتاه)
مدل براشینگ موی کوتاه یکی از براشینگ های پر طرفدار بین دختران و زنان جوان است. می توانید با اکستنشن موی اضافه رنگی دنیایی از رنگ ها و طرح های زیبا برای موهای خود خلق کنید.
موهای زیبا و مدل های جدید مو ، آمبره مو و سامبره و بالیاژ و ترکیب های زیبای شینیون بافت، کرلی و بافت و براشینگ و بافت را در آرایشگاه براشینگ شهرآرا  و ستارخان بهترین سالن براشینگ غرب تهران تجربه نمایید.


براشینگ مو


مزایا و معایب براشینگ مو 
یکی از مزایای براشینگ مو زیبایی مو است. مدل براشینگ مو هم برای موهای بلند و مدل موهای کوتاه زنانه قابل استفاده  است، براشینگ مو یکی از رازهای داشتن موهای زیبا است براشینگ به شما کمک می‌کند که در عروسی و مهمانی‌ها موهای زیباتری داشته باشید. براشینگ مو زیبایی موهای شما را دوچندان می کند. براشینگ ساده با برس و سشوار علاوه بر زیبایی می تواند به رشد موها هم کمک کند.
اما براشینگ مو خیلی زیاد و یا براشینگ مو با اتو خیلی داغ می تواند به سلامتی موهای شما آسیب برساند.


خدمات  سالن براشینگ مو گلاریس غرب بهترین سالن براشینگ ستارخان 
براشینگ مو – مدل براشینگ مو- براشینگ موی کوتاه- براشینگ موی بلند
آموزش براشینگ مو

کرلی مو- کرلی موی کوتاه- کرلی موی بلند-کرلی بافت، مدل مو کرلی باز
بافت مو –بافت مو هلندی –شینیون بافت-
شینیون مو –شینیون عروس –شینیون مجلسی 


شینیون جمع ساده


کراتینه مو-کراتینه برزیلی – کراتینه مو و صافی مو، پروتئین تراپی مو
بوتاکس مو


کراتین کردن مو در ارایشگاه


آدرس گلاریس غرب بهترین آرایشگاه براشینگ مو شهرآرا و ستارخان را از گوگل مپ ، نشان و بلد بخواهید.
تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (ارش مهر)- ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸


تلفن : ۸۸۲۳۱۳۹۵
شماره مشاوره براشینگ و کرلی مو :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


برای دیدن  پیج اینستاگرام آرایشگاه  گلاریس غرب کلیک کنید  و کارهای جدید سالن را ببینید.تخفيف هاي  سالن زیبایی گلاريس غرب
مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن  براشینگ مو غرب تهران به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای خدمات آرایشی (براشینگ مو، کرلی ، شینیون مو ، پروتئین تراپی مو و ...) اعلام مي کند. براي اطلاع از شرایط تخفیف ، قيمت براشینگ مو و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سايت یا پیج اینستا سالن را ملاحظه نماييد و با همکاران ما تماس بگيريد.تلفن تماس : ۸۸۲۳۱۳۹۵
شماره همراه : ۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵