مدل براشینگ مو کوتاه و کرلی موی باز آرایشگاه ستارخان در غرب تهران

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و یکدست نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و هم موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل های براشینگ مو را انجام دهند.

...

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و یکدست نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و هم موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل های براشینگ مو را انجام دهند.

براشینگ مو می تواند با انواع شینیون مو و بافت مو به صورت هنر مندانه ترکیب گردد و انواع براشینگ های مجلسی جدید را ایجاد نماید.
امروزه تکنیک های مختلفی برای صافی و ابریشمی سازی موهای زنان و دختران استفاده می شود. از کراتینه مو گرفته تا پروتینن تراپی و بوتاکس مو . برای دختران و زنان جوان زیبایی ، سادگی و نچرال بودن براشینگ مو بسیار با اهمیت است. 

 

کرلی مو
برخلاف براشینگ مو در مدل کرلی به دنبال حالت دادن و فرکردن (موج دار کردن) موها هستیم.درمدل کرلی مو موها کاملا فر نیست و فقط قسمت های دلخواهی از موی شما فر دار می شوند.

 

 

براشینگ مو کوتاه(براشینگ موی کوتاه)
مدل براشینگ موی کوتاه یکی از براشینگ های پرطزفدار بین دختران و زنان جوان است. می توانید با اکستنشن موی اضافه 
رنگی به دنیای از زنگ ها و طرح های زیبا برای موهای خود خلق کنید.
موهای زیبا و مدل های جدید مو ، آمبره مو و سامبره و بالیاژ و ترکیب های زیبای شینیون بافت، کرلی و بافت و براشینگ و بافت را  در آرایشگاه براشینگ شهرآرا بهترین سالن براشینگ غرب تهران تجربه نمایید.

 

براشینگ مو

 

مزایا و معایب براشینگ مو 
یکی از مزایای براشینگ مو زیبایی مو است مدل براشینگ مو هم برای موهای بلند و مدل موهای کوتاه زنانه قابل استفاده  است، براشینگ مو یکی از زارهای داشتن موهای زیبا است براشینگ به شما کمک می‌کند که در عروسی و مهمانی‌ها موهای زیباتری داشته باشید.براشینگ مو زیبایی موهای شما زا دوچندان می کند. براشینگ ساده با برس و سشوار علاوه بر زیبایی می تواند به رشد موها هم کمک می‌کند.
اما براشینگ مو خیلی زیاد و یا براشینگ مو با اتو خیلی داغ می تواند به سلامتی موهای شما اسیب برساند.

 

خدمات  سالن براشینگ مو گلاریس غرب بهترین سالن براشینگ ستارخان 
براشینگ مو – مدل براشینگ مو- براشینگ موی کوتاه- براشینگ موی بلند
کرلی مو- کرلی موی کوتاه- کرلی موی بلند-کرلی بافت
بافت مو –بافت مو هلندی –شینیون بافت-
شینیون مو –شینیوت عروس –شینیون مجلسی 

شینیون جمع ساده


کراتینه مو-کراتینه برزیلی – کراتینه مو و صافی مو
بوتاکس مو

آموزش براشینگ مو

 

آدرس آرایشگاه براشینگ مو شهرآرا:

 

 

تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (ارش مهر)- ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸


تلفن تماس : ۸۸۲۳۱۳۹۵
شماره همراه : ۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵

برای دیدن  پیج اینستاگرام آرایشگاه  گلاریس غرب کلیک کنید  و کارهای جدید سالن را ببینید.

 

 

تخفيف هاي  سالن زیبایی گلاريس غرب
مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن  براشینگ مو غرب تهران به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای خدمات آرایشی اعلام مي کند. براي اطلاع از شرایط تخفیف ، قيمت براشینگ مو و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سايت یا پیج اینستا سالن را ملاحظه نماييد و با همکاران ما تماس بگيريد.


تلفن تماس : ۸۸۲۳۱۳۹۵
شماره همراه : ۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵