مدل براشینگ مو کوتاه و کرلی موی مجلسی،سالن زیبایی ستارخان تهران

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و شلاقی نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل براشینگ مو را انجام دهند.

براشینگ مو چیست؟ براشینگ مو به صاف و شلاقی نمودن موها گفته می شود. براشینگ کار ها می توانند  برای موهای کوتاه و موهای بلند با توجه مدل صورت افراد بهترین مدل براشینگ مو را انجام دهند.

مدل براشینگ مجلسی می تواند با انواع شینیون مو و بافت مو به صورت هنرمندانه ترکیب گردد و انواع براشینگ های مجلسی جدید را ایجاد نماید.

کرلی موی بلند و مدل براشینگ موی کوتاه مجلسی از پر طرفدارترین مدل موی کرلی و براشینگ مجلسی در بین دختران و زنان است.  


مدل موی کرلی عروس


انواع مدل براشینگ مو ،شینیون موی کوتاه، براشینگ مجلسی و کرلی مو حرفه ای را از گلاریس غرب بخواهید.

مرکز آرایش دخترانه و میکاپ اروپایی تهران

در ستارخان- شهرارا و گیشا

88231395


امروزه تکنیک های مختلفی برای صافی و ابریشمی سازی موهای زنان و دختران استفاده می شود. از کراتینه مو گرفته تا پروتیئن تراپی و بوتاکس مو . برای دختران و زنان جوان زیبایی، سادگی و نچرال بودن مدل براشینگ مو بسیار با اهمیت است.


براشینگ موی کوتاه


کرلی مو
برخلاف براشینگ مو در مدل موی کرلی به دنبال حالت دادن و فرکردن (موج دار کردن) موها هستیم. در مدل کرلی مو موها کاملا فر نیست و فقط قسمت های دلخواهی از موی شما فر دار می شوند. مدل مو کرلی باز و کرلی موی بلند 2 مدل موی کرلی عروس پر طرفدار دخترانه برای عروسی و مجالس هستند.


مدل موی کرلی


گلاریس غرب بهترین سالن کرلی موی غرب تهران در ستارخان و گیشا براشینگ مو کوتاه (براشینگ موی کوتاه)
مدل براشینگ موی کوتاه یکی از براشینگ های مجلسی
 پر طرفدار  بین دختران و زنان جوان است. می توانید با اکستنشن موی اضافه رنگی دنیایی از رنگ ها و طرح های زیبا مجلسی برای موهای خود خلق کنید.
موهای زیبا و مدل های جدید مو ، آمبره مو و سامبره و بالیاژ و ترکیب های زیبای شینیون بافت، کرلی مو و بافت مو و براشینگ و بافت را در آرایشگاه براشینگ شهرآرا  و ستارخان بهترین سالن براشینگ مو غرب تهران تجربه نمایید.


براشینگ مو


مزایا و معایب براشینگ مو 
یکی از مزایای مدل براشینگ مو زیبایی مو است. مدل براشینگ مو هم برای موهای بلند و مدل موهای کوتاه زنانه قابل استفاده  است، براشینگ مو یکی از رازهای داشتن موهای زیبا است براشینگ مو به شما کمک می‌کند که در عروسی و مهمانی‌ها موهای زیباتری داشته باشید امروزه براشینگ موی کوتاه برای عروسی از پرطرفدارترین مدل های براشینگ مجلسی است. براشینگ مو زیبایی موهای شما را دوچندان می کند. براشینگ ساده با برس و سشوار علاوه بر زیبایی می تواند به رشد موها هم کمک کند.
اما براشینگ مو خیلی زیاد و یا براشینگ مو با اتو خیلی داغ می تواند به سلامتی موهای شما آسیب برساند.


خدمات تخصصی کرلی مو و براشینگ مو گلاریس غرب بهترین سالن براشینگ ستارخان 
براشینگ مو – مدل براشینگ مو- براشینگ موی کوتاه- براشینگ موی بلند
آموزش براشینگ مو

کرلی مو- کرلی موی کوتاه- کرلی موی بلند-کرلی بافت، مدل مو کرلی باز، مدل موی کرلی مجلسی،کرلی مدل مو فر ریز مجلسی،مدل موی کرلی عروس
بافت مو –بافت مو هلندی –شینیون بافت-

موی صاف شلاقی
شینیون مو –شینیون عروس –شینیون مجلسی 


شینیون جمع ساده


کراتینه مو-کراتینه برزیلی – کراتینه مو و صافی مو، پروتئین تراپی مو
بوتاکس مو


کراتین کردن مو در ارایشگاه


آدرس گلاریس غرب بهترین آرایشگاه براشینگ مو - کرلی مو غرب تهران در شهرآرا و ستارخان را از گوگل مپ ، نشان و بلد بخواهید.
تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (ارش مهر)- ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸


مدل براشینگ مو کوتاه جدید از گلاریس غرب بخواهید


تلفن : ۸۸۲۳۱۳۹۵
شماره مشاوره براشینگ و کرلی مو برای انواع مراسم های نامزدی- عروسی و مجالس مهمانی دوستانه:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


برای دیدن  پیج اینستاگرام آرایشگاه  گلاریس غرب کلیک کنید  و نمونه کارهای جدید کرلی مو و براشینگ مو سالن را ببینید.قیمت براشینگ مو ۱۴۰۲

قیمت براشینگ در سالن زیبایی با توجه به اندازه موی شما متفاوت است.قیمت پایه براشینگ مو در سالن زیبایی گلاریس غرب از 250 هزار تومان شروع می شود.
قیمت کرلی مو ۱۴۰۲

قیمت کرلی مو در تهران با توجه به اندازه و مدل موی شما متفاوت است.قیمت پایه کرلی مو در سالن زیبایی گلاریس غرب از 250 هزار تومان شروع می شود.

تخفيف ویژه سالن زیبایی گلاريس غرب
مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن  براشینگ مو غرب تهران به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای خدمات آرایشی (براشینگ مو، کرلی مو، شینیون مو ، پروتئین تراپی مو و ...) اعلام مي کند. براي اطلاع از شرایط تخفیف، قيمت براشینگ مو کرلی مو و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سايت یا پیج اینستا سالن را ملاحظه نماييد و با همکاران شینیون کار سالن تماس بگيريد.تلفن و هماهنگی

آرایشگاه خوب برای مدل مو کرلی و براشینگ مو :

۸۸۲۳۱۳۹۵
 

شماره مشاوره برای انتخاب بهترین مدل موی کرلی :مدل موی کرلی باز- مدل موی کرلی عروس- مدل مو فر ریز مجلسی،براشینگ موی کوتاه :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵لینک های مرتبط 

مرکز تخصصی فر مو در تهران برای مدل مو فر دخترانه و فر کردن مو ریز