آرایش چشم مهشید سلطانمرادی بهترین میکاپ ارتیست عروس غرب تهران

آرایش چشم ها به تنهایی نقش مهمی در زیبایی و جذابیت چهره دارد. کانتورینگ صورت و گونه نیز می تواند پازل تکمیل کننده یک آرایش حرفه ای باشد. میکاپ حرفه ای چشم ها می تواند این زیبایی را دوچندان سازد. با این ترفند ها شم ...

آرایش چشم ها به تنهایی نقش مهمی در زیبایی و جذابیت چهره دارد. کانتورینگ صورت و گونه نیز می تواند پازل تکمیل کننده یک آرایش حرفه ای باشد. میکاپ حرفه ای چشم ها می تواند این زیبایی را دوچندان سازد. با این ترفند ها شما می توانید چشم هایتان را درشت و یا کوچک تر از حد معمول نشان دهید. با کانتورینگ گونه و بینی می توانید صورت کشیده تر و یا گرد تری داشته باشید.


ارایش چشم و میکاپ عروس


  آدرس سالن آرایش و میکاپ گلاریس غرب:
 تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (ارش مهر) - ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- سالن تخصصی میکاپ گلاریس غرب
      

تلفن سالن میکاپ عروس:

۸۸۲۳۱۳۹۵      

مشاوره

با میکاپ کار حرفه ای مهشید سلطانمرادی

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


ترفندهای خودآرایی مهشید سلطانمرادی بهترین میکاپ آرتیست تهران به شما کمک می کند که به برخی از سوالات متداول ارایش چشم و میکاپ صورت پاسخ دهیم.


بهترین میکاپ آرتیست عروس غرب تهران


کانتورینگ صورت چیست؟
چگونه چشم هایم را کشیده تر کنم؟
آرایش چشم ساده چگونه است؟
آرایش چشم های افتاده چگونه است؟
آرایش چشم درشت، چگونه می توانم چشم ها را درشت تر کنم؟
آرایش چشم ریز، چگونه می توانم چشم هایم را با آرایش کوچک تر کنم؟
رازهای آرایشگران در آرایش چشم عروس و کانتورینگ صورت کدامند؟

 مهشید سلطان مرادی میکاپ آرتیست حرفه ای غرب تهران در گلاریس غرب به سوالات شما پاسخ می دهند.


اما یادتان باشد که برای خلق چهره ای ماندگار از خودتان باید یک آرایش حرفه ای را به متخصصین آرایش و زیبایی بسپارید. پس اگر برای یک مجلس رسمی و یا مهمانی باکلاس می روید حتما به یک سالن زیبایی عالی مراجعه و کار را به کاردان بسپارید. چرا که ارایش چشم ها و میکاپ صورت بهتر است با نهایت دقت و ظرافت انجام گیرد.


میکاپ لایت عروس


خدمات حرفه ای آرایش و میکاپ سالن زیبایی گلاریس غرب
آرایش و میکاپ عروس، بهترین میکاپ آرتیست های تهران برای نوعروسان در سالن زیبایی گلاریس غرب جمع شده اند.
انواع  میکاپ ساده و دخترانه به صورت حرفه ای (میکاپ ساده و شیک ،میکاپ دخترانه، میکاپ صورت، میکاپ عروس ، میکاپ چشم و میکاپ لایت و میکاپ های مناسبتی همچون ولنتاین، هالووین. و...)

ارایش چشم ،خط چشم و سایه چشم

خدمات فیشیال پوست و انواع ماسک های تخصصی( ماسک لب، ماسک صورت ، ماسک زیر چشم )

خدمات تخصصی عروس  انواع شینیون های مجلسی و اروپایی، کاشت و ژلیش ناخن ، خدمات تخصصی بافت مو، خدمات تخصصی رنگ و هایلایت ، براشینگ و کرلی مو  آدرس سالن ارایش و میکاپ گلاریس غرب:
 تهران- ستارخان-خیابان شهرآرا (ارش مهر) - ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸- سالن تخصصی میکاپ گلاریس غرب
      

تلفن گلاریس غرب

سالن تخصصی آرایش عروس :

۸۸۲۳۱۳۹۵      

مشاوره با میکاپ کار عروس:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


ترفتد های کاربردی آرایش چشم و کانتورینگ صورت

میکاپ آرتیست مهشید سلطانمرادی 


میکاپ عروس


کانتوریگ صورت چیست؟
کانتورینگ به معنای متعادل سازی چهره است.در این روش با کمک رنگ ها و ترکیب خطوط تیره و روشن نواقص صورت را برطرف می کنند.شما با کانتورینگ حرفه ای می توانید یک صورت را گرد، کشیده و یا لاغر نشان دهید.
چگونه چشم هایم را کشیده تر کنم؟
با کانتورینگ گونه تیره ، چشمان شما بادامی (کشیده تر) می شود. استفاده از کانتورینگ تیره علاوه بر اینکه برای متعادل کردن استخوان گونه مناسب است باعث می شود چشمها تان کشیده تر نشان داده شود. برای کشیدگی بیشتر چشمانتان از هایلایتر تیره بر روی استخوان گونه استفاده کنید. اگر رنگ هایلایتر با رنگ گوشه داخلی چشم مطابقت داشته باشد. باعث جذابیت بیشتر چشم می شود..
آرایش چشم درشت، چگونه می توانم چشم ها را درشت تر کنم؟
برای بزرگتر نشان دادن چشم ها از خط چشم سفید استفاده کنید. یک مداد چشم، سفید رنگ بردارید و قسمت زیرین چشم خود را با رنگ سفید آرایش کنید تا زیبایی چشم هایتان چند برابر شود. این ترفند باعث می شود چشمانتان بزرگ تر دیده شود.
آرایش چشم افتاده چگونه است؟
  استفاده از سایه چشم برای کاهش افتادگی چشم: با آرایش مناسب قسمت زیرین مژه های پایینی ، تا حدودی می توانید افتادگی چشم هایتان را ار بین ببرید. این تکنیک اگرچه کمتر شناخته شده است ، اما بیشترین تغییر را در صورت شما ایجاد می کند. در آرایش زیر چشم، بهترین کار این است که یک سوم زیر چشم را با یک لایه نازک از سایه تیره و سپس بقیه را با یک طیف رنگی روشن آرایش کنید.این کار باعث می شود چشم ها بازتر به نظر می رسند و ظاهری زیباتر ایجاد می کند.

آرایش چشم ریز،چگونه می توانم چشم هایم را با آرایش کوچک تر کنم؟
بالایی پلک خود را با قلم باریک آرایش کنید. خیلی مهم است که زیر سازی پلک ، بسیار نازک اجرا شود. استفاده از محصولات ضد آب و با کیفیت می تواند زیبایی چشم هایتان را بیشتر کند. هشدار: زیر سازی بیش از حد ضخیم پلک باعث می شود چشم شما کوچکتر به نظر برسد.

نکات و تکنیک های آرایش چشم:

رازهای میکاپ ارتیست ها و آرایشگران معروف تهران

در آرایش چشم عروس و کانتورینگ صورت کدامند؟


ارایش اروپایی• به ابروهای خود بیشتر توجه کنید. اگر دارای چشمانی افتاده هستید ، ابروهای شما می توانند به زیبایی بیشتر چشم کمک کنند ، بسیار مهم است که قوس ابروها متناسب با شرایط پلکتان باشد.می تونید با قلم موهای روشن در ابروی خود قوس ایجاد کنید و ابروهای پراکنده را به آثار هنری تبدیل کنید..

• سایه های بسیار تیره زیبایی چشم هایتان را کمتر می کند برخی از زنان تمایل دارند برای از بین بردن چین و چروک پنهان خود، سایه های بسیارتیره را روی پلک استفاده کنند.این کار اصطلاحا باعث غرق شدن چشم ها می شود.چرا که سایه های بسیارتیره زیبایی چشم هایتان را کمتر می کند..

• با ترکیب حرفه ای رنگ های سایه چشم ( از روشن به تیره) جذابیت چشمان خود را بیشتر کنید. از سایه های استفاده کنید که به راحتی ترکیب می شوند و طیف تیره زیادتری دارند. از رنگ روشن تر برای قسمت داخلی چشم ، و از رنگ تیره تر در گوشه بیرونی استفاده کنید .

• خط چشم باریک باعث زیبا تر شدن میکاپ شما می شود. برای جلوگیری از همپوشانی آرایش پلک ها با خط چشم ،از خط چشم باریک استفاده کنید .


از پیج اینستاگرام گلاریس غرب  و نمونه کارهای جدید میکاپ و شینیون سالن دیدن نمایید .


فرقی ندارد در غرب تهران باشید یا شمال تهران، در  مرزداران هستید یا صادقیه از گوگل مپ بخواهید تا شما را به بهترین سالن میکاپ شینیون شهرآرا راهنمایی کند.


تخفيف هاي ویژه سالن میکاپ عروس گلاريس غرب

مژه به دختران و بانوان گيشا (کوي نصر) ، ستارخان، شهرآرا، پاتريس، تهران ويلا، صادقيه و مرزداران، بهترين سالن  تخصصي میکاپ ستارخان به مناسب هاي مختلف تخفيف هاي ويژه اي را برای میکاپ عروس و شینیون دخترانه اعلام مي کند. براي اطلاع از قيمت میکاپ و آرایش عروس و مدت تخفيف حتما صفحه تخفيف هاي سالن زیبایی گلاریس غرب را ملاحظه نماييد يا با مشاوران و میکاپ آرتیست های ما تماس بگيريد.

 

تلفن تماس :

۸۸۲۳۱۳۹۵      

شماره همراه :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵