آموزش میکاپ لایت دخترانه با بهترین میکاپ آرتیست ستارخان

آموزش جدیدترین مدل های میکاپ عروس و آرایش دخترانه را درگلاریس غرب (بهترین سالن میکاپ غرب تهران) و از  بهترین میکاپ آرتیست های تهران بخواهید. آموزش تخصصی میکاپ و ارایش صورت با پشتیبانی کامل و رفع اشکال. ن ...

آموزش جدیدترین مدل های میکاپ عروس و آرایش دخترانه را درگلاریس غرب (بهترین سالن میکاپ غرب تهران) و از  بهترین میکاپ آرتیست های تهران بخواهید. آموزش تخصصی میکاپ و ارایش صورت با پشتیبانی کامل و رفع اشکال. نکات حرفه ای چگونگی انتخاب سبک میکاپ عروس را از گلاریس غرب بخواهید.


آدرس سالن آموزش آرایش و میکاپ غرب تهران

تهران- ستارخان -خیابان شهرآرا - ضلع جنوبی پارک شهرآرا - کوچه۳۲ - پلاک۲-واحد۲۸- گلاریس غرب بهترین سالن آرایش و میکاپ غرب تهران


 میکاپ تینیجری


آموزشگاه خوب میکاپ شینیون غرب تهران


آموزشگاه میکاپ شینیون ستارخان:

۸۸۲۳۱۳۹۵  
مشاوره با بهترین میکاپ کارهای غرب تهران

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


از پیج اینستاگرام گلاریس غرب و نمونه کارهای جدید سالن تخصصی میکاپ و شینیون غرب تهران دیدن نمایید.آموزشگاه خوب میکاپ شینیون ستارخان :

۸۸۲۳۱۳۹۵  
مشاوره با بهترین میکاپ کارهای غرب تهران

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


خدمات میکاپ عروس آموزشگاه آرایشگری گلاریس غرب
آرایش صورت ساده و زیبا و انواع میکاپ عروس و میکاپ نامزدی،میکاپ لایت دخترانه با قیمت های بسیار مناسب:
- میکاپ و آرایش: میکاپ عروس، میکاپ عربی، میکاپ لایت اروپایی ، میکاپ شاین، میکاپ اسموکی لایت، میکاپ دخترانه برای عروسی، میکاپ عروسکی، میکاپ لایت دخترانه، میکاپ کلاسیک، میکاپ هالیوودی، میکاپ لبنانی، میکاپ عربی، میکاپ اسموکی شاین با قیمت های بسیار مناسب.


میکاپ چشم


- آموزشگاه آرایشگری و آرایش صورت ، آرایش دخترانه ، آرایش عروس ، آرایش چشم ،آرایش اسموکی لایت،میکاپ چشم،میکاپ تینیجری


مشاوره با بهترین میکاپ کارهای غرب تهران

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


اموزش میکاپ دخترانه برای عروسی، آموزش آرایش صورت ساده و زیبا و ارایه پکیج های متنوع میکاپ عروس و  میکاپ نامزدی به سبک های مختلف (میکاپ لایت دخترانه، میکاپ کلاسیک، میکاپ هالیوودی، میکاپ لبنانی، میکاپ عربی ) با قیمت های بسیار مناسب
انواع مدل های شینیون : شینیون های جدید، شینیون مو باز، شینیون صدفی، شینیون جمع بالا و شینیون موی کوتاه
فیشیال پوست، پاکسازی پوست و  فیشیال صورت
طراحی ناخن، کاشت ناخن، ژلیش ناخن 
ما این اطمینان را به شما می دهیم که در شب رویا های تان تک ستاره مجلس باشید. ارایه تخفیف ویژه به نوعروسان و دختران محدوده گیشا (نصر)، شهرآرا، ستارخان و مرزداران هدیه عروسی ما به شما خواهد بود.


میکاپ دخترانه لایت

میکاپ دخترانه


دوره آموزشی میکاپ حرفه ای عروس

هدف این دوره تخصصی، تربیت هنرجویانی است که توانایی اجرای تمام تکنیک های آرایش عروس و میکاپ دخترانه را بر اساس خواست و سلیقه مشتری دارند.

 • آموزش انواع میکاپ ها ( آرایش عروس، میکاپ اسموکی، میکاپ عربی، میکاپ دخترانه، تکنیک های خودآرایی، میکاپ ساده و شیک، میکاپ لایت، آرایش صورت،میکاپ کره ای، میکاپ چشم،میکاپ تینیجری و ... ) متناسب با قسمت های مختلف صورت مشتری در این دوره به شما.
 • آشنایی با تناژهای رنگی و انواع پوست و از همه مهمتر آموزش فیکس رژ لب و میکاپ- 
 • متعادل سازی صورت
 • آموزش سایه چشم: آموزش سایه چشم ساده و شیک، سایه شاین ،آموزش انواع سایه های چشم، آرایش اسموکی شاین ...
 • آموزش کانتورینک صورت (کانتورینگ انواع صورت- کانتورینگ صورت گرد، کانتورینگ صورت لاغر، کانتورینگ صورت کشیده ،کانتورینگ صورت بیضی)
 • آموزش کانتورینگ بینی (بینی گوشتی، بینی عقابی ، بینی استخوانی)
 • آموزش زاویه سازی صورت و زاویه سازی بینی ،آموزش زاویه سازی ابرو
 • آموزش تکنیک های معروف و کاربردی در آرایش چشم (آرایش چشم درشت، آرایش چشم ریز، آرایش چشم پف دار، آرایش چشم پاندایی، آرایش لایت ساده)
 • آموزش خط چشم ساده و دخترانه، خط چشم گربه ای 
 • آموزش مژه گذاری: اموزش مژه تکی، مژه مصنوعی 
 • آموزش گونه گذاری و برجسته سازی گونه
 • آموزش متناسب سازی سبک میکاپ با رنگ رژ و سایه- آموزش انواع میکاپ با رژ قرمز  
 • معرفی محصولات و برندهای معتبر میکاپ
 • امکان فیلم برداری و پشتیبانی حرفه ای از کارهای شما و رفع ایرادها


چرا ارایش چشم در میکاپ دخترانه برای میکاپ آرتیست ها مهم است؟
یکی از مهمترین قسمت ها در میکاپ عروس یا حتی میکاپ دخترانه انتخاب مدل آرایش چشم است. سایه چشم و خط چشم و رنگ آنها در نگاه اول توجه هر کسی را به خود جلب می کنند. میکاپ آرتیست ها ی حرفه ای می توانند با اجرای انواع سایه چشم  توجه ها را به سمت چشم ها بیاورند. حتی برخی از سبک های آرایشی (آرایش اسموکی عروس) با توجه به مدل آرایش چشم نام گذاری شده است. اما یقینا ارایش لب و ارایش ابرو پازل تکمیل کننده یک ارایش دخترانه جذاب است.


چه مهارت های برای تبدیل شدن به یک آرایشگر معروف و یا یک میکاپ آرتیست حرفه ای نیاز است؟
 

 • مهارت های حرفه ای 
 • مهارت های ارتباطی
 • کارکردن تحت فشار
 • مدیریت زمان
 • مهارت آرایش مو و شینیون

یقینا مهارت حرفه ای برای میکاپ از همه این مهارت ها ضروری تر است. شناخت سبک های مختلف میکاپ: آرایش اسموکی، آرایش لایت  ساده ،آرایش دخترانه ،آرایش عروس و .... اما غیر این مهارت، مهارت های زیر نیز به موفقیت شما کمک چشمگیری می کند.


آرایشگاه خوب میکاپ شینیون غرب تهران


1. ایجاد ارتباط مناسب با مشتریان و مهارت ارتباطی میکاپ آرتیست

مشاوره میکاپ و در دسترس بودن میکاپ آرتیست: مشتریان و نو عروسان باید به میکاپ کار اعتماد کنند. یک میکاپ آرتیست خوب علاوه بر ایجاد کانال های ارتباطی متنوع برای مشتریان همیشه به سوالات و دغدغه های مشتریان پاسخ می دهد. مشاوره در خصوص معرفی انواع مدل میکاپ (میکاپ لایت ، میکاپ دخترانه ، میکاپ اسموکی و ...) و رعایت تناسب مدل شینیون (شینیون مو کوتاه، شینیون مو جدید، شینیون باز) با مدل میکاپ و صورت شما از جمله مواردی است که باید به عروس خانم ها و دختران مشاوره بدهید.


عکس اکستنشن مو


مهارت های کلامی : در حین انجام یک میکاپ دخترانه ملایم، و یا آرایش صورت عروس باید با صحبت های خود ارتباط درستی را با مشتری برقرار کنید. شما نمی توانید تمام مدتی که آرایش می کنید ساکت بمانید فقط به این دلیل که احساس می کنید می دانید چه کاری انجام می دهید. بله، ممکن است شما از قبل بدانید که چه کاری انجام می دهید اما سعی کنید در خلال ارایش کردن حتی اگر لازم شد در خصوص لوازم ارایش و مدل های آنها و تناسب بهترین نوع آرایش صورت مشتری نکاتی را یادآوری کنید. بهتر است بلند بلند فکر کنید و در خصوص مراحل آرایش چشم ،کانتورینگ و عروسی و ..... با مشتری صحبت کنید.


میکاپ لایت


2. آمادگی برای انجام میکاپ صورت و ارایش دخترانه تحت فشار
در دنیای واقعی فقط زمانی که روی صورت و چشم های یک مدل میکاپ یا مدل آرایش کار می کنید ممکن است استرس زمانی نداشته باشید. اما آرایش عروس یا حتی یک میکاپ ساده دخترانه نیز در دنیای واقعی با فشار زمانی و استرس همراه است. سعی کنید با برنامه باشید و فشار زمانی کیفیت کار میکاپ شما را خراب نکند.  هماهنگی با شینیون کار و ناخن کار سالن زیبایی و براشینگ و .... و زمان بندی دقیق برای انجام کارها خیلی با اهمیت است. سعی کنید همیشه نیم ساعت فرجه در برنامه های خود لحاظ کنید.


3. مدیریت زمان در آرایش عروس
به عنوان یک آرایشگر، شما مسئول زمان خود هستید. نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که زمان   آرایش و میکاپ مشتری خسته کننده نباشد. مطمئنا هیچ کس نمی خواهد زمان آرایش و میکاپ خیلی طولانی شود. تا جایی که می توانید آرایش صورت را سریع و با کیفیت انجام دهید. تا مشتری بتواند در زمان مناسب سالن زیبایی را ترک نماید.


4. مهارت های آرایش مو و شینیون
مهارت های آرایش مو و شینیون مو برای میکاپ آرتیست خیلی ضروری نیست اما مهم است. این روزها، مشتریان تمایل دارند به دنبال آرایشگران حرفه ای باشند که بتوانند هم شینیون و آرایش مو و هم میکاپ را با هم انجام دهند. بعلاوه شناخت انواع مدل شینیون مو و مدل مو به شما کمک می کند که به مشتریان خود مشاوره درست تری بدهید. تناسب بین مدل میکاپ با انواع مدل های شینیون عروس (مدل شینیون باز، شینیون مو ساده، شینیون مو کوتاه ، شینیون خطی و شینیون جمع ) خیلی مهم است و زیبایی میکاپ را دوچندان می کند.


عکس میکاپ عروس


برای کسب اطلاعات در خصوص شروع دوره جدید میکاپ با ما در تماس باشید.

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


فرقی ندارد در شمال تهران باشد یا غرب تهران، در پاتریس باشید یا صادقیه گوگل مپ ، نشان و بلد، آدرس ما را دارند فقط کافی است بهشون بگی  تا بهترین سالن تخصصی میکاپ غرب تهران رو نشونتون بدهند.
تخفیف های سالن آرایش و میکاپ گلاریس غرب

مژه به دختران و بانوان گیشا (کوی نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتریس، تهران ویلا، صادقیه و مرزداران، بهترین سالن میکاپ شینیون شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای را برای آرایش عروس و میکاپ دخترانه اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف حتما صفحه تخفیف های سالن را ملاحظه نمایید یا با میکاپ ارتیست های ما تماس بگیرید.


تلفن تماس گلاریس غرب بهترین سالن میکاپ ستارخان:

۸۸۲۳۱۳۹۵  

  شماره مشاوره میکاپ و شینیون و بازدید عروس:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵