آموزش بافت کویین، بافت مو دندون موشی و بافت دخترانه با موی اضافه

امروزه آموزش بافت مو دخترانه، بافت مو با موی اضافه ، بافت موی کویین، بافت موی کوتاه ، آموزش بافت مو با کاموا و اکستنشن بافت مو بسیار پر طرفدار شده اند. بهترین سالن تخصصی بافت مو در غرب تهران تقدیم می کند ...

امروزه آموزش بافت مو دخترانه، بافت مو با موی اضافه ، بافت موی کویین، بافت موی کوتاه ، آموزش بافت مو با کاموا و اکستنشن بافت مو بسیار پر طرفدار شده اند. بهترین سالن تخصصی بافت مو در غرب تهران تقدیم می کند:


اگر می خواهید مدل های بافت مو دخترانه و انواع بافت مو با موی اضافه (بافت موی کوتاه)، بافت مو با کاموا و دردلاک مو را یاد بگیرید در دوره آموزش بافت مو با ما همراه باشید.

سالن زیبایی گلاریس غرب (مهشید سلطانمرادی) بهترین و حرفه ای ترین دوره آموزشی بافت مو در غرب تهران را برگزار می کند.

بهترین کلاس آموزش بافت مو در غرب تهرانتلفن تماس آموزشگاه بافت مو گلاریس غرب:

۸۸۲۳۱۳۹۵

  شماره مشاوره بافت مو و شینیون مو:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


بافت مو با کاموا


بافت مو به انگلیسی Hair braided گفته می شود و با توجه به فرهنگ های مختلف انواع مدل های جدید بافت مو دخترانه ، بافت مو با موی اضافه ، بافت موی کوتاه ، بافت مو با کاموا و اکستنشن بافت مو هر ساله ارایه می شوند .
هنرمندان ما در سالن زیبایی گلاریس غرب (مهشید سلطانمرادی ) متناسب با شرایط موی سر شما و کوتاهی و بلندی آن، انواع مدل بافت ها و شینیون های مجلسی را ارایه می نمایند. اکستنشن مو رنگی و بافت مو با موی اضافه با انواع رنگ ها متناسب با سیلقه شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در سالن بافت مو گلاریس انجام می گیرد.


بهترین شینیون کار ستارخان


مژده به زنان و دختران محدوده سالن بافت مو گلاریس در غرب تهران : گیشا (کوی نصر)، ستارخان،باقرخان ،میدان توحید، صادقیه و مرزداران (شهرک ژاندارمری )، پاتریس و تهران ویلا با اکستنشن موی طبیعی و بافت مو با کاموا، نگران موی کوتاه نباشید، هر مدل بافت موی مجلسی . بافت موی دخترانه را با بافت با موی اضافه در بهترین سالن بافت مو غرب تهران را می توانید تجربه کنید.


خدمات تخصصی سالن/ آموزشگاه بافت مو  گلاریس غرب:


آموزش بافت مو حرفه ای

بافت مو دخترانه : بافت مو دخترانه مجلسی، بافت مو دخترانه کوتاه، بافت مو دخترانه ساده، بافت مو دخترانه جدید ، بافت مو دخترانه با موی اضافه، بافت مو دخترانه شیک، بافت مو دخترانه با کاموا ، بافت مو دخترانه برای عروسی، بافت مو دخترانه آسان و بافت مو دخترانه تیغ ماهی. بافت حبابی مو، انواع مدل بافت مو مجلسی


بافت مو دخترانه با موی اضافه


بافت مو با کاموا
بافت موی کوتاه
بافت مو دخترانه با موی اضافه
بافت مو جلوی سر
بافت مو ساده
بافت مو فرانسوی
بافت مو بشکل تل
بافت مو به شکل قلب

نصب بافت افرو

نصب بافت اسپیرال

انواع خدمات اکستنشن مو ( اکستنشن موی طبیعی ) اکستنشن موی رنگی برای انواع بافت ها ، اکستنشن مو  و آمبره و سامبره دخترانه جذاب، اکستنشن بافت کوئین مو، اکستنشن بافت دندون موشی

بافت مو رنگی

بافت کوئین با موی اضافه رنگی


بافت مو کویین


خدمات حرفه ای آموزش بافت مو سالن زیبایی گلاریس غرب

دوره آموزشی بافت مو در 2 پکیچ مبتدی و پیشرفته و با سرفصل های زیر برگزار می گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر و زمان شروع دوره آموزشی بافت مو، شینیون مجلسی با آرایشگاه گلاریس در تماس باشید.


آدرس سالن بافت مو گلاریس غرب : تهران-ستارخان- خیابان شهرآرا -خیابان ارش مهر- ضلع جنوبی پارک شهرارا - کوچه۳۲ - پلاک۲ - واحد۲۸

wink88231395wink


از پیج اینستاگرام گلاریس غرب و نمونه کارهای جدید بافت مو، بافت مو با کاموا و بافت مو با موی اضافه سالن دیدن نمایید.تلفن تماس سالن بافت مو گلاریس غرب:

۸۸۲۳۱۳۹۵

  شماره مشاوره بافت مو و شینیون مو:

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵


بافت مو با کاموا


در دوره آموزش بافت مو علاوه بر اجازه استفاده از دوربین و فیلم برداری امکان پشتیبانی نامحدود نیز وجود دارد.


بافت مو جلوی سر جدید


سرفصل های دوره آموزشی مقدماتی بافت مو در آرایشگاه بافت مو گلاریس (3 جلسه 2 ساعته )

• آموزش بافت موی ساده • آموزش بافت مو با کاموا • آموزش بافت موی جلوی سر • آموزش بافت موی کوتاه • بافت تیغ ماهی از زیر و رو • شبکه بندی اصولی مو • بافت مو خورشیدی • بافت مو قلبی • بافت مو افریقایی • بافت مو فرانسوی • بافت مو هلندی • بافت مو با موی اضافه • نصب مامبوتوئیست • نصب لمه و گیس بافت مو


سرفصل پکیج پیشرفته آموزش بافت مو در آرایشگاه گلاریس غرب (2 جلسه 2 ساعته )

• بافت مو دندان موشی • بافت مو با مهره • بافت مو با حلقه • بافت شینیون • بافت کویین • بافت دردلاک مو • دردلاک مو • بافت با موی اضافه و آموزش اکستنشن بافت •بافت موی آفرو • بافت مو کف سر • بافت مرواریدی و تزئین مو با مروارید. بهترین مدل بافت مو برای موهای متوسط ​​
مدل موی متوسط ​​برای بافت مو بسیار مناسب هستند. اما برای بافت مو کوتاه بهتر است از اکستنشن مو طبیعی یا اکستنشن موی مصنوعی استفاده کرد. برای یک بافت دخترانه زیبا داشتن موهای بلند یا متوسط ​​شرط لازم است .اما نگران نباشید، حتی با یک مدل مو کوتاه هم می توانید، یک بافت مو حرفه ای داشته باشید. اما حتما باید از اکستنشن مو طبیعی یا اکستنشن بافت استفاده کنید. بافت کویین با اکستنشن مو تجربه ای زیبا و جذاب برای خانم ها و دختران با موی کوتاه خواهد بود.


اکستنشن بافت


1. بافت مو جلوی سر:
مدل بافت جلوی مو بافتی ساده است که می توان آن را روی موهای متوسط ​​و پر پشت امتحان کنید. می توان از قسمت چتری و جلوی موهای خود شروع به بافتن مو کنید و تا آخر ادامه دهید. می توان این مدل بافت مو را به کل سر ادامه بدهید .

مدل مو و صورت مناسب بافت مو جلوی سر: مناسب برای مدل موی متوسط ​​و صورت بلند.
موقعیت مناسب: دوره همی های کوچک و جلسات شرکتی.
گروه سنی ترجیحی: نوجوان.
بهترین فصول برای امتحان: تابستان و بهار.
لباس مناسب: دامن و سایر لباس های غربی.

 


۲. بافت تیغ ماهی مو
بافت مو دم ماهی(بافت تیغ ماهی)، اگر موهای متوسط ​​یا تا سر شانه دارید، این مدل بافت مو را می توانید امتحان کنید. می توانید این مدل بافت مو را با گل های واقعی یا مصنوعی تزیین کنید. برای این مدل بافت مو باید موهای پرپشتی داشته باشید. اگر موهای پرپشتی ندارید، اکستنشن مو مصنوعی می تواند انتخاب خوبی برای افزایش حجم و همچنین بلندی موی شما باشد.

مدل مو و صورت مناسب: قد متوسط ​​و شانه، مناسب برای صورت های بلند.
بافت تیغ ماهی برای چه مجالسی مناسب است؟ بافت تیغ ماهی برای مراسم عروسی و خانوادگی عالی است.
گروه سنی ترجیحی: نوجوانان و بانوان.
بهترین فصل برای بافت تیغ ماهی: همه فصل ها.
لباس مناسب برای بافت تیغ ماهی: لباس غربی و لباس هندی.


بافت مو مرواریدی


۳. بافت مو آبشاری:
برای این مدل بافت مو نیازی به موهای خیلی بلند ندارید. اما موهای شما باید بسیار پرپشت باشد. اگر می خواهید، می توانید موهای پشت را به صورت بافت تیغ ماهی آزاد نگه دارید.

مدل مو و صورت مناسب بافت مو ابشاری: موهای متوسط، مناسب برای صورت بیضی و بلند.
مجالس پیشنهادی برای بافت مو آبشاری: مهمانی های دوستان و مراسم عروسی.
گروه سنی ترجیحی: نوجوانان و بانوان.
بهترین فصول برای بافت موی آبشاری: همه فصل ها.
لباس مناسب برای بافت مو آبشاری: لباس غربی و شلوار جین و تاپ.

 


۴. بافت موی آزاد(نامرتب) با گره های بزرگ
این مدل بافت مو می تواند گزینه مناسبی برای یک مدل موی تابستانی یا حتی دانشگاهی باشد. این بافت موی گشاد با با گره های بزرگ با اسپری مو فیکس می شوند و با هیچ باند و کشی بسته نمی شوند. این می تواند به شما یک مدل موی نامرتب بدهد و همچنین مد روز به نظر برسید.

مدل مو و صورت مناسب: موهای متوسط، مناسب برای صورت بیضی و بلند.
مجالس مناسب این مدل بافت مو: مهمانی ها و گردش های دانشگاهی.
گروه سنی ترجیحی برای این بافت مو: نوجوان.
بهترین فصول برای بافت مو آزاد : تابستان و زمستان.
لباس مناسب: لباس غربی و شلوار جین و تاپ.


۵. بافت موی آبشاری کنار صورت (بافت موی یک طرفه):
این مدل بافت مو یک مدل موی بسیار زیبا برای کسانی است که می خواهند یک بافت موی بغل صورت داشته باشند. این بافت مو را برای تابستان امتحان کنید. بافت مو آبشاری کنار صورت معروف‌ترین مدل بافت موی است که زنان و دختران در مراسم عروسی و مهمانی‌های باشکوه استفاده می‌کنند.

مدل مو و صورت مناسب بافت موی یک طرفه: موهای متوسط ​​و همه انواع صورت.
مجالس مناسب برای بافت موی یک طرفه: مراسم عروسی و مهمانی های باشکوه.
گروه سنی ترجیحی: بانوان
بهترین فصل‌ها برای بافت موی یک طرفه: تابستان‌ها.
لباس مناسب، و کت و دامن.

 


6. بافت مو با کاموا :
مدل بافت مو با کاموا، می تواند برای هر مهمانی یا مراسمی بسیار خوب باشد. اگر موهای ضخیم کافی دارید، می توانید این بافت موی شیک را امتحان کنید.

نوع مو و صورت مناسب بافت مو با کاموا: موهای متوسط ​​و ضخیم و انواع صورت.
مجالس مناسب برای بافت مو با کاموا: مهمانی ها و دوستان دور هم جمع می شوند.
گروه سنی ترجیحی: زنان و نوجوانان.
بهترین فصل‌ها برای بافت مو با کاموا: تابستان‌ها.
لباس مناسب بافت مو با کاموا: هندی و غربی.

 


بافت مو و شینیون


7. بافت موی ۳ بعدی (تری دی) کلاسیک
این بافت مو یکی از ساده ترین بافت موها است که در عین سادگی زیبایی های زیادی دارد. بسیاری از بافت ها با بافت موی ۳ رشته‌ای کلاسیک انجام می شوند. بافت موی فرانسوی، بافت موی هلندی، بافت کویین مو ،بافت دندان موشی ، بافت مو با کاموا و بافت موی تیغ ماهی از این دسته هستند.


8. بافت موی کویین 

بافت موی کویین یک مدل بافت موی زیبا، جذاب و کاملا دخترانه است. بافت موی کوئین و بافت موی دندان موشی هم با موی طبیعی بلند و هم با موی اضافه و اکستنشن های طبیعی قابل انجام است.

زیبایی و سادگی بافت موی کویین باعث شده که بتوان این مدل بافت مو را در مراسم های رسمی و دوستانه هم استفاده نمود. با اکستنشن موهای رنگی طبیعی می توانید بافت مو کویین متفاوت و متمایزی داشته باشید. 

بافت موی کویین با لباس های بلند و مجلسی و لباس های اسپرت و دوستانه نیز هماهنگ و زیبا است. فرقی ندارد در شمال تهران باشد یا غرب تهران، در گیشا باشید یا ستارخان  گوگل مپ، نشان و بلد، آدرس بهترین سالن بافت مو گیشا و ستارخان را دارند فقط کافی است بهشون بگی  تا بهترین آرایشگاه تخصصی بافت مو ستارخان و گیشا رو نشونتون بدهند.


سالن عروس ستارخانتخفیف های خدمات میکاپ شینیون و بافت مو سالن زیبایی گلاریس

مژه به دختران و بانوان گیشا (کوی نصر)، ستارخان، شهرآرا، پاتریس، تهران ویلا، صادقیه و مرزداران، بهترین سالن تخصصی بافت مو و شینیون شهرآرا به مناسب های مختلف تخفیف های ویژه ای را اعلام می کند. برای اطلاع از قیمت ها و مدت تخفیف حتما صفحه تخفیف های سالن را ملاحظه نمایید یا با همکاران ما تماس بگیرید.


تلفن تماس سالن بافت مو :

۸۸۲۳۱۳۹۵  

شماره مشاوره بافت مو :

۰۹۳۶۲۰۴۸۳۱۵